Hepsine Hükmeden Tek Bir Kulaklık: Yeni Razer Barracuda X, Çok Platformlu Kablosuz Oyun Ve Mobil Kulaklığı Geliyor Hepsine Hükmeden Tek Bir Kulaklık: Yeni Razer Barracuda X, Çok Platformlu Kablosuz Oyun Ve Mobil Kulaklığı Geliyor
(Haber Bülteni) Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer, evde veya dışarıda birden fazla cihazda oyun oynamak için kullanılabilecek Barracuda X Kablosuz... Hepsine Hükmeden Tek Bir Kulaklık: Yeni Razer Barracuda X, Çok Platformlu Kablosuz Oyun Ve Mobil Kulaklığı Geliyor

(Haber Bülteni)

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer, evde veya dışarıda birden fazla cihazda oyun oynamak için kullanılabilecek Barracuda X Kablosuz Çok Platformlu Oyun ve Mobil Kulaklığı’nı duyurdu. Uzun süreli konfor, güçlü sürücüler ve kristal netliğinde bir mikrofonla desteklenen gerçek çok yönlülük ve özgürlük sunan Barracuda X; PC, PlayStation, Nintendo Switch ve Android cihazlarla uyumlu, çok amaçlı, 4’ü 1 arada bir kablosuz kulaklık.

Birçok modern kablosuz kulaklık evde veya hareket halindeyken kullanılmak üzere tasarlanmışken, cihazlar arasında geçiş yapmak zaman alan bir süreç haline geliyor. Üstüne Bluetooth üzerinden eşleştirme genellikle bağlantı sorunlarına yol açıyor. Barracuda X, güvenilir ultra düşük gecikmeli kablosuz bağlantısı ile rahat, şık ve ergonomik tasarımı, güçlü Razer TriForce sürücüleri ve çıkarılabilir, Discord sertifikalı Razer HyperClear Cardioid mikrofonu ile kullanım kolaylığı ve çok yönlülük göz önünde bulundurularak tasarlanmış. Barracuda X, çok platformlu oyun için mükemmel hepsi bir arada çözüm.

 

Razer Çevre Birimleri İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Alvin Cheung, “Çok platformlu kullanım için pazarlanan kulaklıkların çoğu bunu yalnızca kablolu bir bağlantı kullanarak başarabilir” diyor.Razer Barracuda X, yüksek performanslı oyun özelliklerini ve gerçek 4’ü 1 arada kablosuz bağlantıyı, yaşam tarzı kulaklıklarının tasarımı ve kullanım kolaylığı ile birleştiriyor. Barracuda X, hangi platformu kullanırsanız kullanın veya nerede olursanız olun, gün boyu oyun için ideal olan tek, çok amaçlı bir kulaklıktır.”

Barracuda X, stil ve rahatlığa güçlü bir şekilde odaklanan çok yönlü, çok platformlu bir kulaklık olarak sıfırdan geliştirildi. Razer’ın mühendislik ekibi, Razer’ın endüstri lideri ses teknolojilerini iç ve dış mekân kullanımına eşit derecede uygun, konforlu bir kablosuz oyun kulaklığına entegre etmek için yılların uzmanlığını kullandı.

Barracuda X, uyum, rahatlık ve sadelik tarafından belirlenen kapsamlı bir tasarım sürecinden geçmiş. Bu da daha az hacim, temiz hatlar ve zarif, şık bir görünüm adına boyunluk ve kulaklık arasında uyumlu bir geçiş için içbükey yüzeyli bir tasarımı doğurmuş. Düşük profilli kulak kapakları, her kulak yapısına uyacak açıyla tasarlanmıştır ve kişiselleştirilmiş bir uyum için ayarlanıp döndürülebilir. Peluş hafızalı köpük kulak yastıkları ve basınçsız bir uyum için kalın, yumuşak, hafif bir kafa bandı ile Barracuda X, tüm gün konfor için sadece 250 gr ağırlığında. 

 

Zahmetsiz Tak ve Çalıştır 

Barracuda X, en üst düzeyde çoklu cihaz deneyimi için kutusundan gerekli tüm aksesuarlarla tam donanımlı olarak kullanıma hazır şekilde çıkıyor. Barracuda X’in çoklu platform özelliğinin kalbinde; kulaklığın PC, PlayStation, Nintendo Switch veya Android cihazlara sorunsuz bir şekilde tak ve çalıştır cihazı olarak bağlanan Razer HyperSpeed Kablosuz USB-C Dongle bulunuyor. Üstelik eşleştirme işlemi veya yazılım ve sürücü indirmeleri gerekmez.

Dock modunda Nintendo Switch kullanımı veya PC kullanımı gibi USB-C bağlantısının bulunmadığı durumlar için Barracuda X; USB-C’den USB-A’ya dönüştürücü kablosuyla birlikte verilir. Daha da fazla uyumluluk için analog bağlantı gerektiğinde de 4 kutuplu, 3.5 mm jak kullanılabilir. Barracuda X ayrıca 20 saate kadar pil ömrü için bir USB-C’den USB-A’ya şarj kablosuyla birlikte verilir.

 

Barracuda X, Razer’ın ses teknolojisindeki en son özelliklere sahip. Razer TriForce 40mm Sürücülerini kullanan Barracuda X, daha net tizler, zengin bir orta aralık ve güçlü baslar için ayrı ayrı ayarlanmış yüksek, orta ve düşük aralık frekansları sayesinde parlak ve net sesler ile üst düzey performansı sağlayarak etkileyici bir ses deneyimi sunar. 

Çıkarılabilir Razer HyperClear Cardioid Mic’e sahip Razer Barracuda X, oyun oynadığınız platformdan bağımsız olarak ultra net sesli iletişim sağlar. Barracuda X’teki mikrofon, arka ve yanlardan daha fazla ortam gürültüsünü dışlayan gelişmiş ses yalıtımı, daha yüksek düşük frekans yanıtı için artırılmış hassasiyet ve daha fazla netlik ve doğru ses alımı için optimize yerleşim (housing) sunar. 

Barracuda X kablosuz oyun kulaklığı; PC, PlayStation, Nintendo Switch ve Android cihazlarda sorunsuz 4’ü 1 arada kullanım için çok yönlülüğü, hafif tasarımı, basit tak ve çalıştır kablosuz bağlantısıyla hepsine hükmedecek tek kulaklık.

 

RAZER BARRACUDA X

 

Kulaklıklar

 • Frekans yanıtı: 20 Hz – 20 kHz
 • Empedans: 32 Ω @ 1 kHz
 • Hassasiyet: 96dBSPL/mW@1KHz by HATS
 • Sürücüler: Özelleştirilmiş Dinamik 40 mm Sürücü
 • İç kulak kabı çapı: 60 x 40 mm
 • Bağlantı türü: USB Tip C veya kablolu 3,5 mm bağlantı
 • Kablo uzunluğu: 1,5m
 • Yaklaşık ağırlık: 250g
 • Oval kulak yastıkları: Ses yalıtımı ve rahatlık için kumaş ve peluş deri ile tam kulak kaplaması

Mikrofon

 • Frekans yanıtı: 100 Hz – 10 kHz
 • Sinyal-gürültü oranı: ≥ 60 dB
 • Hassasiyet (@1 kHz): -42 ± 3 dB
 • Ses Alma düzeni: Tek yönlü
 • Discord sertifikalı

Kulaklık üstü kontroller

 • Sesi artırma ve azaltma
 • Mikrofon sesini açma/kapatma geçişi

Ses Kullanımı

 • Kablosuz ses kullanımı: USB-C dongle
 • Kablolu ses kullanımı: 3,5 mm analog
 • Surround ses: Yalnızca Windows 10 64-bit’te mevcuttur

 

Razer Barracuda X, 99.99$ / 99,99€ fiyatıyla halihazırda Razer.com ve Yetkili Satıcılarda satışta.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.