Razer Blackwidow Ultimate Klavye İncelemesi – Razer Yine Yakıyor Ama…! Razer Blackwidow Ultimate Klavye İncelemesi – Razer Yine Yakıyor Ama…!
Razer'ın Cherrymx mekanik tuş dizilimine sahip Razer Blackwidow Ultimate klavyesini kutusundan başlayıp, tüm özelliklerine kadar anlatıyoruz. Razer Blackwidow Ultimate Klavye İncelemesi – Razer Yine Yakıyor Ama…!

Razer’ın Cherry Mx mekanik tuş dizilimine sahip Razer Blackwidow Ultimate klavyesini kutusundan başlayıp, tüm özelliklerine kadar anlatıyoruz.

Razer Blackwidow Ultimate’ın üstünde USB 2.0 yuvası ve 3,5 ses girişleri var. 3,5’luk ses girişi hem mikrofon hem kulaklık destekliyor. Klavyenin kablosu uzun (2m) ve kalın. Kalınlığın sebebi ise içerisinde veri, ses ve enerji aktarımını yapan tüm kabloları toplaması. Klavyenin altındaki destekler tek aşamalı. Çünkü klavyenin kendi eğimi de var. Teknik özelliklerini de videomuzda bulabilirsiniz.

Fiyatı 550-600 TL arasında

► Facebook: https://www.facebook.com/fragtistcom
► Twitter: https://twitter.com/Fragtist
► Google+: http://goo.gl/XncGVZ
► Twitch: http://www.twitch.tv/fragtist
► Youtube: https://www.youtube.com/user/Fragtist

Razer Naga Hex V2 İncelemesiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.