Razer CES 2020’de Yeni Oyuncu Ürünlerini Duyurdu! Razer CES 2020’de Yeni Oyuncu Ürünlerini Duyurdu!
Razer, yeni Kishi evrensel mobil oyun kontrol cihazlarını, Sila 5G Ev Router'ını ve Tomahawk Masaüstü Oyun Bilgisayarını duyurdu. Razer CES 2020’de Yeni Oyuncu Ürünlerini Duyurdu!

Razer, yeni Kishi evrensel mobil oyun kontrol cihazlarını, Sila 5G Ev Router’ını, Tomahawk Masaüstü Oyun Bilgisayarını ve çeşitli oyun yayıncıları ve yeni eRacing Simulator konseptini duyurdu.

Kishi

Razer, iOS ve Android telefonlar için evrensel bir bulut oyun uyumlu kontrol cihazı olan Kishi ile ilk oyun odaklı 5G yönlendiricisi olan Sila 5G Home Router’ını tanıttı.

Razer Kishi, Android veya iOS cihazlarda düşük gecikmeli oyun oynamayı destekliyor. Kishi bulut uyumlu kontrolör cihazı, Gamevice ile ortaklaşa oluşturulmuş evrensel bir uyum ile telefonun her iki tarafında tıklanabilir analog kontroller ve kontrol çubukları sunuyor.

Düşük gecikmeli yerel ve bulut oyun kontrolü USB-C veya Apple Lightning noktasından bağlantı sağlıyor. Kishi’deki doğrudan geçiş bağlantı noktaları oyun oynarken cihaz şarjına da izin veriyor.

Razer Kishi 2020’nin başlarında satışa sunulacak.

Sila 5G Home Router

Razer’ın Sila 5G Home Router konsepti, oyunculara FasTrack motoruyla oyun sırasında düşük gecikme süresi sunacak şekilde tasarlanıyor.

Razer’ın FasTrack motoru, yüksek hızlı oyun veya yayınlar için kullanılan uygulama ve cihazlara bant genişliği önceliği veren akıllı bir özellik. Razer Sila 5G Home Router, kullanıcıların farklı oyun donanımları arasında öncelik tanımasına olanak tanıyor.

Razer Customs’ın İkinci Aşaması İki Yeni Fare Matı Getiriyor

Tomahawk

Intel ile ortak geliştirilen Tomahawk N1 kasasını kullanan ilk gerçek modüler masaüstü oyun sistemi Razer Tomahawk da tanıtıldı.

Intel NUC 9 Extreme Compute Element için uyum sağlayan Tomahawk N1, modüler düzene sahip kompakt bir kasa.

Razer Tomahawk N1’in tam alüminyum gövdesi, her iki taraftan da dayanıklı cam ile çevrili. Soğutma performansını korumak içinse üstte açık havalandırma tasarımına yer veriliyor. Arka kısımda ise kolayca açılan kilitli ve kızaklı bir mekanizma bulunuyor.

Razer Tomahawk Gaming Desktop içinde Intel Core-i9 işlemci, 64 GB DDR4 RAM ve NVIDIA GeForce RTX 2080 grafik kartı bulunuyor. NUC kartındaki RAM ve SSD modülleriyle birlikte NUC’nin kendisi, GPU ve fanlar oyuncuların ihtiyaçlarına göre değiştirilebiliyor.

Tomahawk Gaming Desktop, 2020’nin ilk yarısında satışa sunulacak.

Razer, yeni nesil Blade oyun dizüstü bilgisayarlarını da bu yıl piyasaya sürecek. 10. nesil Intel Core H-Serisi işlemcilere sahip olan bu cihazlar, 300 Hz’e kadar yenileme hızı sunan paneller ve güçlü grafik işlemcilerle gelecek.

eRacing Simulator

eRacing Simulator konsepti için Razer, yarış simülasyonlarının önde gelen şirketleri ile bir araya gelerek eRacing dünyasının geleceğine önizleme sunuyor. Project CARS Pro’yu çalıştıran bu konsept model, Vesaro, Simpit, Fanatec ve Synthesis VR teknolojisi ile 202 derecelik bir projeksiyon sistemi, hidrolik yarış platformu, tam manuel kontroller ve vites düğmeli direksiyon ile eRacing deneyimi sunuyor.

ASUS ROG, CES 2020’de Yeni Oyuncu Ürünlerini Tanıttı