Razer Chroma RGB Teknolojisi Akıllı Evlere Geliyor Razer Chroma RGB Teknolojisi Akıllı Evlere Geliyor
(Haber Bülteni) Razer, ödüllü Razer Chroma™ RGB aydınlatma teknolojisini PC’nin ötesine geçerek akıllı evlerde kullanılabileceğini duyurdu. Yeni Razer Akıllı Ev Uygulaması sayesinde kullanıcılar, sürükleyici akıllı ev deneyimini yaşayabilecekler.... Razer Chroma RGB Teknolojisi Akıllı Evlere Geliyor

(Haber Bülteni)

Razer, ödüllü Razer Chroma™ RGB aydınlatma teknolojisini PC’nin ötesine geçerek akıllı evlerde kullanılabileceğini duyurdu. Yeni Razer Akıllı Ev Uygulaması sayesinde kullanıcılar, sürükleyici akıllı ev deneyimini yaşayabilecekler.

 

Razer Akıllı Ev Uygulaması ile Aydınlatın

Kullanıcıların tüm akıllı ev cihazlarını yönetmek için birden fazla uygulama arasında geçiş yapmak zorunda kalma sorununu çözmek için Razer, eksiksiz ve birleşik kontrol sağlayan Razer Smart Home Uygulamasını tanıttı. Razer Akıllı Ev Uygulaması, tek bir akıllı ev ekosistemi oluşturarak kurulum ve özelleştirme sürecini kolaylaştırıyor. Bu sayede kullanıcılara tüm akıllı ev cihazlarını basit ve kullanışlı bir arayüzden kontrol etme ve senkronize etme yeteneği veriyor. 

Razer Büyüme Başkan Yardımcısı Richard Hashim, “Akıllı ev yaşamının geleceği hiç bu kadar parlak görünmemişti. Razer Chroma RGB, başlangıcından bu yana hayranların favorisi oldu. Bugün Razer, teknoloji ve işlevselliği Razer Smart Home Uygulamasında bir araya getirerek, kullanıcıların ortamları üzerinde tam bir yaratıcı kontrole sahip olmalarını sağlıyor” dedi.

Razer Chroma RGB ile güçlendirilen Razer Smart Home Uygulaması, 16.8 milyon renk ve kullanıcıların ortam aydınlatmasını kişiselleştirmelerini sağlayan, hatta tüm ev eğlenceleriyle tepki veren sürükleyici bir ortam yaratmalarına olanak tanıyan aydınlatma efektleri paketi ile birlikte geliyor. 

 

Razer Chroma Akıllı Ev Programı

Razer ayrıca akıllı ev endüstrisindeki donanım ortaklarına ürünlerini Razer ekosistemine entegre etmeleri için açık bir davet olan Razer Chroma Akıllı Ev Programını da tanıttı.

Şu anda Razer Chroma RGB, 50’den fazla donanım ortağında binlerce cihazı ve 200’ün üzerinde yerel olarak entegre edilmiş oyunu destekleyerek, oyun cihazları için dünyanın en büyük aydınlatma ekosistemi olarak ön plana çıkıyor.

Mevcut Razer Chroma RGB Connected Devices Programı aracılığıyla, PC donanım ortakları Razer’ın aydınlatma protokolüne erişebilir ve kendi ürünlerini PC oyun ekosistemine entegre edebilir. Razer Chroma RGB teknolojisi masaüstünün ötesine geçerken, Razer da birleşik, son derece özelleştirilebilir ve kontrolü kolay bir ev ortamı yaratmak için akıllı ev endüstrisinden yeni ortakları ağırlamak için ekosistemlerini açıyor. 

Artık mobil cihazlardan da erişilebilen Razer Chroma Akıllı Ev Programı, oyun cihazları için en büyük aydınlatma ekosisteminin bir parçası olmaları adına yeni ortaklıklar için de fırsat sunuyor. Bu program aracılığıyla iş ortakları, mobilden Razer aracılığıyla doğrudan tüketicilerine etkileşim de dahil olmak üzere birleşik bir sürükleyici deneyim ve tam bütünleşmiş bir aydınlatma kontrol sisteminin potansiyelini sunabilirler.

Razer Chroma Akıllı Ev Programı şu anda Nanoleaf, LIFX, Yeelight, Monster® ve Twinkly gibi ortakları içerirken yakında daha fazla marka da bu listeye katılacak. Razer Chroma RGB ekosisteminin Razer Smart Home Uygulaması ve Razer Chroma RGB Smart Home Programı aracılığıyla genişletilmesine 2022’nin ilk yarısında başlaması bekleniyor.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.