Razer Comms’a League of Legends Scouter Geldi Razer Comms’a League of Legends Scouter Geldi
Yeni Razer Comms eklentisi sayesinde League of Legends’da detaylı oyuncu bilgilerine ulaşabilecek ve sesli sohbetlerinizi yapabileceksiniz Razer Comms’a League of Legends Scouter Geldi

Yeni Razer Comms eklentisi sayesinde League of Legends’da detaylı oyuncu bilgilerine ulaşabilecek ve sesli sohbetlerinizi yapabileceksiniz.

Razer, popüler MOBA League of Legends (LoL) için geliştirdiği VoIP Messenger eklentisi LoL Scouter’ı duyurdu. Razer’ın oyuncular arasında oldukça popüler olan yazılımı Comms’un en yeni versiyonuna eklenen URL özelliği sayesinde Razer Comms kullanıcıları takım arkadaşlarını çağrılara davet edebilmek için alternatif bir yönteme kavuştu. Güncelleme, Riot Games’in üçüncü parti uygulama rehberiyle uyumluluk içinde geliştirildi.

Fragtist Razer Comms LoL Scouter 2 (1) Fragtist Razer Comms LoL Scouter 2 (2)

LoL Scouter, eşleştirilmiş takımların sesli sohbet kanalıyla iletişim kurmasını sağlıyor ve karşı takımdaki oyuncuların yetenek seviyeleri hakkında detaylı bilgiler sunuyor, LoL’ün dünya çapındaki aylık 70 milyon aktif oyuncusunu tanımak için imkan yaratıyor. LoL Scouter penceresine URL linkini yapıştırarak maça özel ve geçici sesli çağrıya katılabilirsiniz. Hızlı ve kolay sesli sohbet sistemi Sihirdar Vadisi’nde kazananları ve kaybedenleri belirleyecek. Rakiplerinizi takım oyunuyla yenmek için Razer Comms LoL Scouter’dan yararlanabilirsiniz.

Sesli sohbet özelliklerinin yanısıra LoL Scouter ile hem takım arkadaşlarınızın hem rakiplerinizin şu bilgilerine ulaşabilirsiniz:
• Şampiyon’un ismi
• Sezon Sıralaması
• Sıralamalı ve normal oyun kazanma/kaybetme oranı
• Kill/Death/Assist (KDA) toplamı
• Rünler
• Ustalıklar

Razer Comms, oyuncular için özel olarak tasarlanmış ücretsiz bir “hepsi bir arada” iletişim çözümü. Sunduğu grup sohbeti, VoIP anında mesajlaşma özelliği, oyunlar arası sohbet desteği özelliklerinin yanısıra gelişmiş bir güvenlik sistemine de sahip. Razer Comms kullanıcıları doğrudan Razer sunucularına bağlanabildikleri için IP adreslerini gizleyebiliyor ve böylece DDoS saldırılarından korunuyorlar. Razer Comms ayrıca kendi oyuncu topluluğuna sahip bir platform. Dünyanın dört bir yanından oyuncularla buluşmak, klanlara katılmak ve raid kurmak için kullanabilirsiniz. Yazılımın eğlenceli bir özelliği de “Stream izleyici”. Arkadaşlarınızla birlikte bir “özel lobi” yaratarak favori yayıncılarınızın yayınlarını birlikte izleyebiliyorsunuz. Ayrıca, sevdiğiniz yayıncılar çevrimiçi olduğunda Razer Comms size bildirim gönderiyor. Comms Mobile özelliğini de kullanmak isterseniz, Android cihazınızdan diğer Android’cilere ve PC’de oynayanlara çağrı ve mesaj gönderebilirsiniz.

Razer Comms’u ücretsiz indirmek ve LoL Scouter’ı kullanmak için: http://www.razerzone.com/comms/

Fragtist Razer Comms LoL Scouter 2 (4) Fragtist Razer Comms LoL Scouter 2 (3)Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.