Razer Gold Dünyasında Bu Hafta Neler Var? Razer Gold Dünyasında Bu Hafta Neler Var?
(Haber Bülteni)   Bu haftaya Mobile Legends: Bang Bang Haziran Yükleme Kampanyası ile başlıyoruz. Hoş geldin Mobile Legends: Bang Bang kontrol! Daha fazla hediye... Razer Gold Dünyasında Bu Hafta Neler Var?

(Haber Bülteni)

 

Bu haftaya Mobile Legends: Bang Bang Haziran Yükleme Kampanyası ile başlıyoruz.

Hoş geldin Mobile Legends: Bang Bang kontrol! Daha fazla hediye kazanmaya hazır mısın? Elmas yüklemeni Razer Gold ile yap, Razer Gold True Kablosuz Kulaklık al ya da US$10’u yakala!

15 Haziran’da çıkacak olan yeni kahramana göz atmaya ne dersin? Yüksek harekete sahip bir nişancı olan Bruno ve kalabalık kontrole sahip geniş kapsamlı Zhask bu ay yeni görünümler alıyor. İşte Mobile Legends’ın heyecanlarından kısa bir özet.

Tarih Etkinlik
15 Haziran Yeni Kahraman Duyurusu

 

Bruno Yeni Kostümü

16 Haziran Leomord için deri encore
21 Haziran Yaz kostüm indirimi
22 Haziran Zhask için Zodiac çağrısı
24 Haziran Mathilda yeni etkinliği

 

Ayrıca Razer Gold Mobile Legends: Bang Bang’in oyuncuları için düzenlediği özel bir tanıtım da var. 15 Haziran 2021,0300 (GMT/UTC) ve 30 Haziran 2021, 1559 (GMT/UTC) tarihleri arasında Razer Hammerhead kulaklık ya da US$10 Bonus Razer Gold kaya için Elmas yüklemeni Razer Gold ile gerçekleştir. 10 ABD Doları (veya yerel para birimindeki karşılığı) harca ve Razer Gold Facebook sayfasını beğen. Harcadığı her 10 ABD Doları (veya yerel para birimindeki karşılığı) sana kat kat kazandıracak!

Bir diğer haber ise PUBG MOBILE Razer Gold Çekilişi ile ilgili!

PUBG Mobile oyuncusu, seni çağırıyoruz! Razer Gold oyuncusu isen heyecan verici 19’a hazırlanmaya başla! Sadece sınırlı bir süreliğine PUBG MOBILE’da Razer Gold ile yükleme yaparsan 100 ABD Dolarına kadar Bonus Razer Gold kazanırsın!

4 Haziran 2021 saat 03.00 (GMT/UTC) ile 25 Haziran 2021 saat 15.59 (GMT/UTC) arasında yüklemelerini Razer Gold ile gerçekleştir, Facebook sayfasını beğen ve 100 USD’ye kadar Bonus Razer Gold kazanma şansı yakala! Toplamda dokuz şanslı kazanan olacak.

Ödül

 

Ödül Sayısı
100 ABD Doları Bonus Razer Gold 1
50 ABD Doları Bonus Razer Gold 3
25 ABD Doları Bonus Razer Gold 5

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.