Razer Music Büyüyor Razer Music Büyüyor
.Paak, gelecek nesil müzisyen ve yapımcı jenerasyonuna ilham ve güç vermek için kurulan online topluluk Razer Music’in yeni üyesi oldu. Razer Music Büyüyor

Razer, Grammy adayı Anderson .Paak ile ortaklığını duyurdu. .Paak, gelecek nesil müzisyen ve yapımcı jenerasyonuna ilham ve güç vermek için kurulan online topluluk Razer Music’in yeni üyesi oldu.

Razer 2015’de müzik girişimini ünlü Razer kullanıcıları deadmau5 ve Metro Boomin ile genişlettikten sonra, hızla artan sayıda etkili sanatçılar ve yapımcılar Razer Music topluluğuna katılmıştı. Dikkat çeken isimler arasında indie pop ikilisi Purity Ring, Hollandalı elektronik üçlüsü Noisia ve öncü kadın hip hop yapımcısı Wondagurl de var. İngiliz elektronik sanatçısı Feed Me ve fan favorisi Varien ise yolda ve stüdyoda içerik yaratmaya devam edecekler.

Razer Music, PC yapımcıları için birbirlerine ilham vermeleri, müzik prodüksiyonundaki  işlerini, yaratımlarını ve deneyimlerini göstermeleri için global bir destinasyon sunuyor. Yeni platform, hem Razer Music sanatçıları tarafından yaratılan özel içerikleri hem de Razer topluluğunun #RazerMusic hashtag’iyle sosyal medyada paylaştıklarını içerecek, böylece kullanıcıların iş yapış süreçlerine dair tüyoları paylaşmalarını sağlayacak.

Razer Music’i desteklemek için yola çıkan endüstri lideri donanım ve yazılım geliştiricileri arasında Universal Audio, Splice ve Image-Line da var. Image-Line’ın amiral gemisi prodüksiyon süiti FL Studio: Producer Edition ($200 ederinde) 2016 model ve daha yeni Razer Blade dizüstü bilgisayar sahibi ve kayıtlı kullanıcısı herkese sunuluyor.

Razer, dinamik iş ortamına uyum sağlayacak güçlü ve taşınabilir bir PC ihtiyacında olan tüm sanatçılar için lider marka haline geldi. Turne Yapan yapımcı ve DJ’lerin teknik ihtiyaçları zaman içinde arttı. Razer Blade dizüstü serisi en son işlemci, bileşen ve özellikleri taşıdığı için günümüz sanatçılarının ihtiyaçlarına cevap veren en değerli dizüstü haline geldi.

Razer Blade Pro, dizüstü bilgisayarların müzik stüdyosundaki yerini yeniden tanımlamak için özel olarak konumlandırıldı. “The Desktop In Your Laptop” (Dizüstünüzdeki Masaüstü) olarak isimlendirilen yeni Blade Pro bu isme yakışır biçimde hızı aşırtılmış Quad-Core Intel Core i7 işlemci, 32GB RAM, 2TB dahili depo ve  etkileyici bir 17.3″ 4K touchscreen’i 0.88″ incelikte alimünyum kasada sunuyor. Dünyanın THX Mobile Certification sahibi ilk dizüstü bilgisayarının üreticisi olan Razer müzisyenler, yapımcılar ve müzik meraklıları için “go-to” sistem markası olarak kendini güçlendirmeye devam ediyor.

Razer Music ile ilgili daha fazla bilgi için:  music.razerzone.com

SK Gaming eSpor Arenasına Team Razer İle ÇıkıyorCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.