Razer Ornata V3 Düşük Profilli Klavyeyi Sundu Razer Ornata V3 Düşük Profilli Klavyeyi Sundu
Oyuncular için dünyanın lider yaşam tarzı markası Razer, Razer™ Mecha-membran Switch’lere sahip yeni giriş seviyesi, düşük profilli oyun klavyesi Ornata V3’ü duyurdu. Yeni, daha... Razer Ornata V3 Düşük Profilli Klavyeyi Sundu

Oyuncular için dünyanın lider yaşam tarzı markası Razer, Razer™ Mecha-membran Switch’lere sahip yeni giriş seviyesi, düşük profilli oyun klavyesi Ornata V3’ü duyurdu. Yeni, daha küçük karbon ayak iyi bırakan ve ince tuş tasarımı ile Ornata V3, erişilebilir bir fiyat noktasında katma değerli özelliklere sahip tam boyutlu bir oyun klavyesi arayan modern oyuncuların ihtiyaçlarını karşılar. Ornata V3 ve V3 X, oyuncular için bilek desteğine sahip mükemmel ergonomik düşük profilli klavyelerdir.

Daha kompakt, modern bir tasarıma sahip olan ürün, hem mekanik hem de membran anahtar teknolojisinin en iyisini birleştiren Razer™ Mecha-membran Anahtarları ile donatılmıştır. Anahtarlar, en tatmin edici tıklamalar için net bir dokunsallığın yanı sıra oyun konforu için yumuşak yastıklı bir dokunuş sağlar.

Maksimum dayanıklılık için klavyenin ABS tuş başlıkları solmaya ve çizilmeye karşı direnci artırmak için UV kaplıdır. Yeni oyuncu klavyesi, 10 aydınlatma bölgeli Razer Chroma™ RGB, arkadan aydınlatmalı özel medya tuşları ve bu fiyat aralığında genellikle bulunmayan uzun saatler boyunca oyun için ergonomik bir manyetik yumuşak dokunuşlu bilek desteği ile tamamlanıyor.

Aynı kompakt tasarımda ancak tam boyutlu, düşük profilli form faktörünü dayanıklı UV kaplı ABS tuş başlıkları ve sıvı dökülmesine karşı dayanıklı bir tasarımla sunan Ornata V3 X de bugün duyuruldu. Ornata V3 X’te sessiz membran anahtarlar, 1 bölgeli aydınlatmalı Razer Chroma™ RGB ve oyun konforu için çıkarılabilir bir bilek desteği bulunur.

Daha fazla bilgi için resmi web sitesini ziyaret edin.