Razer ve Ubisoft, BlackShark V2 Pro –Six Siege Special Edition için Birlik Oldu Razer ve Ubisoft, BlackShark V2 Pro –Six Siege Special Edition için Birlik Oldu
(Haber Bülteni) Oyuncular için dünyanın önde gelen yaşam tarzı markası Razer ve Ubisoft, milyonlarca oyuncuya sahip Six Siege’in resmi E-spor kulaklığı BlackShark V2 Pro... Razer ve Ubisoft, BlackShark V2 Pro –Six Siege Special Edition için Birlik Oldu

(Haber Bülteni)

Oyuncular için dünyanın önde gelen yaşam tarzı markası Razer ve Ubisoft, milyonlarca oyuncuya sahip Six Siege’in resmi E-spor kulaklığı BlackShark V2 Pro – Six Siege Special Edition’ı duyurdu. Kulaklık, çarpıcı bir Six Siege tasarımıyla yeniden kaplanmış ve göz alıcı turuncu dikişlere sahip. E-spor için tasarlanan BlackShark V2 Pro – Six Siege Special Edition, oyunu her seviyedeki oyuncu ve hayran için hayata geçiriyor.

 

 

BlackShark V2 Pro – Six Siege Special Edition ödüllü BlackShark V2 Pro E-spor kulaklığının tüm özelliklerini korumak adına; parlak ses, zengin tizler ve güçlü bas sunmak için Razer TriForce Titanium 50mm sürücülerle, konumsal pozisyon belirlemede nokta atışı için THX Spatial Audio, doğruluk ve kristal netliğinde sesli iletişim için Discord sertifikalı, çıkarılabilir Razer HyperClear Supercardioid Mikrofon’a sahip. Blackshark V2 Pro – Six Siege Special Edition, hızlı ve güvenilir bağlantı için Razer HyperSpeed Wireless teknolojisi ile güçlendirilmiş. Kulaklık, uzun oyun seanslarında bile 24 saate kadar pil ömrü sunabiliyor.

Kulaklık, halihazırda 199.99$ / 199.99€ fiyatı ile Razer.com’da, RazerStore mağazalarında bulunabilir.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.