Razer Yayıncılar İçin Kiyo X ve Ripsaw X Duyurdu Razer Yayıncılar İçin Kiyo X ve Ripsaw X Duyurdu
Oyuncular için dünyanın lider yaşam tarzı markası Razer yayıncı ürün serisini; yüksek kaliteli video akışı sağlamak isteyen geleceğin yayıncılarının istedikleri yerde kurup kullanabilecekleri iki... Razer Yayıncılar İçin Kiyo X ve Ripsaw X Duyurdu

Oyuncular için dünyanın lider yaşam tarzı markası Razer yayıncı ürün serisini; yüksek kaliteli video akışı sağlamak isteyen geleceğin yayıncılarının istedikleri yerde kurup kullanabilecekleri iki yeni giriş seviyesi web kamera ve capture kartı, Kiyo X ve Ripsaw X ile genişletiyor. 

Razer Kiyo X USB web kamerası, 1080p 30FPS veya 720p 60FPS ile Full HD netlik veya ultra akıcı 60FPS akış seçeneği sunar. Razer Synapse’deki tamamen özelleştirilebilir ayarlarla yayıncılar, yerleşik Otomatik Odaklama ile keskin kalırken video ayarlarını anında özelleştirebilir. Kiyo X ayrıca, görüntülü konuşmalar ve yayınlar sırasında optimize edilmiş aydınlatma için PC monitörünü ışık kaynağı olarak kullanan özelleştirilebilir bir ücretsiz aydınlatma uygulaması, Razer Virtual Ring Light yazılımıyla birlikte gelir.

Razer Ripsaw X’e özel capture kartı, 30FPS’de 4K çözünürlüğe kadar mükemmel video kalitesi sunar. Hem HDMI 2.0 hem de USB 3.0 kullanarak, DSLR’ler ve HDMI çıkışlı diğer el kameraları da dahil olmak üzere herhangi bir uyumlu kaynak cihazdan gelen içerik için maksimum ayrıntıyla sıfıra yakın gecikmeli bağlantı gerçekleştirir. Ripsaw X, PC kasanıza donanım kurmak zorunda kalmadan tak-çalıştır özellikli bir capture kart çözümü sunar ve tüm popüler akış programlarıyla uyumludur.

Kiyo X hakkında daha fazla bilgi için lütfen resmi adresini ziyaret edin. Ripsaw X hakkında daha fazla bilgi için lütfen resmi adresini ziyaret edin.

NE ZAMAN:  Kiyo X ve Ripsaw X, 30 Eylül 2021’den itibaren TSİ 18:00’da satışa sunulacak. Razer Virtual Ring Light yazılımı Ekim 2021’de satışa sunulacak.

FİYAT: Kiyo X, Razer.com’dan ve belirli perakendecilerden $79,99/89.99€’ya temin edilebilir.  Ripsaw X, Razer.com’dan 139,99$/139,99€’ya temin edilebilir.

NVMe, SSD ve HD Arasında Yükleme Farkı Ne Kadar?Berk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.