Razer’den Yeni Dizüstü Oyun Bilgisayarı Serisi: Razer Blade 15 Advanced Model Razer’den Yeni Dizüstü Oyun Bilgisayarı Serisi: Razer Blade 15 Advanced Model
(Haber Bülteni) Razer, yeni Razer Blade 15 Advanced Model serisini duyurdu. Yeni Razer Blade 15 Advanced Model serisi, oyuncular ve içerik yaratıcıları için piyasadaki... Razer’den Yeni Dizüstü Oyun Bilgisayarı Serisi: Razer Blade 15 Advanced Model

(Haber Bülteni)

Razer, yeni Razer Blade 15 Advanced Model serisini duyurdu. Yeni Razer Blade 15 Advanced Model serisi, oyuncular ve içerik yaratıcıları için piyasadaki en iyi oyun dizüstü bilgisayarları olmaya kararlı.

Intel Core i9’a kadar yeni 11. nesil Intel Core H-Serisi İşlemci, NVIDIA GeForce RTX 30-Serisi Dizüstü Bilgisayar GPU’su ve 360Hz’e kadar mevcut en hızlı ekranlarla donatılmış yeni Razer Blade 15 Advanced Model; birinci sınıf kompakt form faktöründe nihai güç sunuyor. Cihazın içnde bulunan RTX 3060 sürümü, yalnızca 15,8 mm’lik bir yüksekliğe sahip. GeForce RTX 3060 Dizüstü Bilgisayar GPU’su ile dünyanın en ince dizüstü oyun bilgisayarı olma özelliğini taşıyor. Sorunsuz bir deneyim sağlamak için, yeni Razer Blade 15 Gelişmiş Modeli, en son PCIe Gen 4 yapılandırmasını kullanıyor ve DDR4 3200MHz bellek ile çalışıyor. RTX 3070 ve üzeri kartlar için çift slotu bulunan yenilikçi M.2 tasarımı, kullanıcıların SSD depolama ihtiyaçlarına göre kolayca genişletmelerine olanak tanıyor. Razer Blade 15 Advanced Model dizüstü bilgisayarlar yoğun kullanım ve çoklu görevlerin üstesinden gelmek için üretilmiş.

Razer Blade 15 Advanced Model dizüstü bilgisayarlar, yüksek hız avantajı isteyen oyuncular için FHD 360Hz ekranlarla veya boş zamanlarında da oyun oynamak isteyen içerik oluşturucuları için %100 DCI-P3 renklerine sahip QHD 240Hz ekranlarla donatılmış. Blade 15 Advanced Modeli ile bu zamana kadar ilk kez, 4K OLED sürümü Intel Core i9 işlemcinin gücünden yararlanacak.

Şık tasarımını koruyan Razer Blades, tüm iş ihtiyaçları için bir dizi bağlantı seçeneği içeriyor. Buna; Thunderbolt 4, USB-C, tam boyutlu SD kart okuyucu, HDMI bağlantı noktası, Wi-Fi 6E ve Windows Hello IR Full HD 1080p web kamerası dahil.

Yeni Razer Blade 15 Advanced Model, 2.299$’dan başlayan fiyatlarla Haziran 2021’de satışa sunulacak.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.