Razer, Yeni Misafir Giriş Özelliği İle Daha Fazla Gizlilik Sağlıyor Razer, Yeni Misafir Giriş Özelliği İle Daha Fazla Gizlilik Sağlıyor
Razer, tek giriş servisi sağlayan Razer ID için yeni bir özellik getirdi. Yeni özelliğin ayrıntılarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Razer, Yeni Misafir Giriş Özelliği İle Daha Fazla Gizlilik Sağlıyor

Razer, tek giriş servisi sağlayan Razer ID için yeni bir özellik getirdi.

Artık kullanıcılar, kullanmak istedikleri Razer yazılım ve hizmetlerine giriş için gizlilik temeli barındıran Misafir Hesabı üzerinden erişebilecek. Daha öncesinde Razer ID hesaplarına e-posta adreslerini girerek ulaşabilirken artık 60 milyon kayıtlı kullanıcı Misarif Hesabı ile bu zorunluluğun dışına çıkmış olacak.

Misafir Hesabı özelliği ile kullanıcılar artık daha fazla gizlilik kontrolü için konuk olarak giriş yapmayı seçebilir ve yine de bu yazılım ve hizmetlerin tam işlevselliğine erişebilir. Bu özellik, gizlilik endişeleriyle ilgili kullanıcı geri bildirimlerinin bir sonucu olarak eklenmiş durumda. Misafir girişi, aktif bir internet bağlantısı olmadan Synapse’a giriş yapmanıza da olanak sağlıyor.

Bu yeni özelliğin amacı kullanıcılara tüm Razer yazılım ve servislerine tam ve rahat erişim sağlamak. Bu özellik uzun süredir kullanıcılar tarafından talep ediliyordu. Misafir Giriş özelliği 7 Mayıs’tan itibaren geçerli.

Synapse 3’ün en son sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Rixty ve Game Sultan Artık Razer Gold Oldu!