Razer’dan Dünyanın İlk THX Sertifikalı PC Monitörü: Yeni Raptor 27 Razer’dan Dünyanın İlk THX Sertifikalı PC Monitörü: Yeni Raptor 27
(Haber Bülteni) Razer, çok ödüllü oyun monitörü yeni Razer Raptor 27’nin en son sürümünü duyurdu. 165 Hz ekran ve 1 ms tepki süresi ile... Razer’dan Dünyanın İlk THX Sertifikalı PC Monitörü: Yeni Raptor 27

(Haber Bülteni)

Razer, çok ödüllü oyun monitörü yeni Razer Raptor 27’nin en son sürümünü duyurdu. 165 Hz ekran ve 1 ms tepki süresi ile Raptor 27, günümüzün yüksek kare hızı ve yüksek çözünürlüklü AAA oyunlarında ihtiyaç duyulan görüntü kalitesi ve hız talebini karşılıyor.

Razer Raptor 27, çarpıcı bir görüntü kalitesi ve ayrıntı düzeyi için renk, ton ve görüntülerin, içerik oluşturucularının amaçladığı şekilde görüntülendiğinden emin olması için 400’den fazla bireysel testten geçtiği THX Sertifikası’nı alan dünyanın ilk PC monitörü olarak lanse ediliyor.

165 Hz’de artırılmış akışkanlık sağlayan yeni Razer Raptor 27’deki geniş açılı IPS ekran, hem AMD FreeSync Premium hem de NVIDIA G-Sync uyarlamalı senkronizasyon teknolojisini destekleyen bir QHD (2560×1440) çözünürlüğe sahip. Yüzde 95 DCI-P3 geniş renk gamı ve HDR 400 özelliği ile Razer Raptor 27, derin siyahlar ve canlı renkler sunuyor. 

Yeni Razer Raptor 27; dövme alüminyum tabana zarif mat siyah kaplama, üst düzey dokulu kumaş sırt ve arka taraf boyunca uzanan yerleşik kablo yönetim kanalları ile selefinin popüler tasarımını koruyor. Görünümü tamamlamak için Raptor 27; 16.8 milyona kadar renk destekli Razer Chroma RGB aydınlatmaya ve diğer Synapse 3 uyumlu cihazlarla senkronize edilebilen çeşitli aydınlatma efektlerine sahip. Gelişmiş bir deneyim için kullanıcılar, Raptor 27’nin renk, kontrast ve parlaklık gibi ayarlarını doğrudan Razer Synapse 3 yazılımı aracılığıyla da kontrol edebilirler.

Razer, maksimum esneklik için Raptor VESA adaptörünü de piyasaya sürüyor – ayrı olarak satılan ve tüm Raptor modellerine uyacak şekilde tasarlanmış bu ultra ince montaj yuvası, Raptor monitörünün arkasına VESA uyumlu bir montaj plakası ekleyerek takılı taban birimini değiştiriyor ve kullanıcılara Raptor’u VESA uyumlu bir standa veya kendi seçtikleri bir brakete monte etmesine izin veriyor.

Yeni Razer Raptor 27, 2021’in 3. çeyreğinin başlarında 799,99$ / 999,99€ karşılığında önce Razer.com’da, daha sonra belirli perakendecilerde satışa sunulacak. 

Razer Raptor 27 için Razer VESA Montaj Adaptörü, 2021’in 3. çeyreğinin başlarında 99,99$ / 99,99€ karşılığında yalnızca Razer.com’da satışa sunulacak.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.