RAZER’dan Tarz ANZU Akıllı Gözlükler RAZER’dan Tarz ANZU Akıllı Gözlükler
(Haber Bülteni) Razer, bugün ilk gözlük ürünü olan Razer Anzu Akıllı Gözlükleri duyurdu. Razer Anzu, %35 mavi ışık filtreleme lensleri, %99 UVA/UVB koruyucu polarize... RAZER’dan Tarz ANZU Akıllı Gözlükler

(Haber Bülteni)

Razer, bugün ilk gözlük ürünü olan Razer Anzu Akıllı Gözlükleri duyurdu. Razer Anzu, %35 mavi ışık filtreleme lensleri, %99 UVA/UVB koruyucu polarize güneş gözlükleriyle hem gözleriniz için koruma sağlıyor, hem de dokunmatik kontroller ve açık kulak ses özelliği sunuyor.

48 gramdan daha hafif, ergonomik tasarım; özellikle evden çalışmada uzun süreli kullanım için rahat bir uyum sağlıyor. Razer Anzu, saklamayı kolaylaştıran dayanıklı ve esnek çerçeve menteşelerini süsleyen iki farklı boyutta, şık dikdörtgen veya yuvarlak çerçeve tasarımlarıyla satışa sunulacak.

Razer Satış ve Pazarlama Müdürü John Moore, “Razer Anzu giyilebilir kategorisini gerek rahatlık ve mavi ışık gerekse UV koruması açısından modernize ediyor” dedi. “Anzu ile Razer, göz korumasının, eller serbest iletişimi ve akıllı özellikleri evden çalışan insan sayısının arttığı bir zamanda pazara giriyor” dedi.

 

Gözler için Koruma

Razer Anzu, dijital cihazların ve güneşin zararlı ışığını filtreleyen, hepsi bir arada çözüm sunan  bir akıllı gözlük. Ekran parlamasından korunmak için önceden yüklenmiş %35 mavi ışık filtreleme lensleri dijital göz yorgunluğunu azaltıyor. Böylece eğlence veya çalışmanın tadını çıkarırken gözlerinizin dinç ve odaklanmış hissetmesini sağlar. Dış mekan etkinlikleri için, gözleri UVA/UVB ışınlarının %99’undan korumak için perakende paketine yedek polarize lensler dahil edilmiş.

 

 

Razer, Razer Anzu satın alan düzeltici gözlük müşterileri için reçeteli camlarda %15 indirim yapan Lensabl ile ortaklık yapıyor. Çevrimiçi görme testi seçenekleri, müşterilerin gözlük reçetelerini www.lensabl.com adresinden bir bilgisayar veya akıllı telefon aracılığıyla satın almalarına, yenilemelerine ve uzatmalarına olanak tanıyor.

Düşük Gecikmeli ve Açık Kulak Ses Özelliği

Özelleştirilmiş Bluetooth 5.1 bağlantısı, ses gecikmesi veya atlamadan oluşan herhangi bir kesinti olmadan pürüzsüz, takılmasız ses için endüstri lideri 60ms gecikme sağlıyor. Anzu çerçevesine yerleştirilmiş gizli, çok yönlü mikrofon ve hoparlörler, kullanışlı bir eller serbest iletişimi sağlıyor.

Akıllı Gözlük, tek bir şarjla 5 saatten fazla pil ömrü sunuyor. Katlandığında ve kullanılmadığında, yaklaşık iki haftalık bekleme süresine ulaşmak için cihaz otomatik kapatılarak güç tasarrufu sağlanabiliyor.

 

Rahat ve sezgisel akıllı kontroller için, Anzu’nun çerçevesinin yan tarafındaki dokunmatik ara yüz ile; müzik parçalarını değiştirebilir, medyayı oynatıp duraklatabilir, konferans aramalarını yönetebilir ve akıllı telefonun sesli yardımcısını etkinleştirebilirsiniz. Razer Anzu’nun kullanıcı dostu cihaz deneyimi; EQ ayarlamaları (varsayılan, gelişmiş netlik veya tiz yükseltme), gecikme ayarları, pil durumu ve ürün yazılımı güncellemeleri sunan mevcut Android ve iOS uygulamaları mevcut..

Farklı boyut ve stillerde mevcut olan Razer Anzu, su sıçramasından korunmak için suya dayanıklı IPX4 sertifikasına sahip. Bu nedenle egzersiz yaparken terleme, talihsiz sıvı dökülmeleri veya yağışlı hava koşulları sorun teşkil etmez. Ürün ambalajı; %35 mavi ışık filtreleme lensleri önceden takılmış Anzu Akıllı Gözlükler, %99 UVA/UVB koruyucu polarize güneş gözlüğü yedek lensleri, USB-A şarj kablosu, temizlik bezi ile çerçeveleri ve ek lensleri saklamak için bir taşıma çantası da içeriyor.

 

RAZER ANZU Özellikler

Lensler

 • %35 mavi ışık filtreleme
 • %99 UVA/UVB polarize güneş gözlüğü

 

Kulaklıklar 

 • Sürücüler: 16 mm 
 • Yaklaşık ağırlık: 43-48gr

Mikrofon 

 • Alış şekli: Çok yönlü 

 Dokunmatik kontroller 

 • Müzik Kontrolleri: Oynat, duraklat, atla, önceki 
 • Çağrı Kontrolleri: Cevaplama, reddetme, değiştirme, sonlandırma 
 • Genel: Eşleştirme, güç verme, oyun modunu etkinleştirme ve akıllı telefon sanal asistanı 

Batarya 

 • Pil ömrü: 5 saatten fazla

Uyumluluk  

 • Bluetooth ses özelliğine sahip cihazlar 
 • Android ve iOS cihazlar için mevcut akıllı telefon uygulaması

 

Razer Anzu, 199.99$/209.99€ fiyatıyla ve  Razer Anzu Yedek Güneş Gözlüğü Lensleri 29.99$/ 34.99€ fiyatıyla 4 Mart’tan itibaren Razer.com’dan satın alınabilir.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.