Red Bull Shape Shifters İle Oyun Karakteri Oldu Red Bull Shape Shifters İle Oyun Karakteri Oldu
Red Bull Shape Shifters kampanyası ile hayalindeki kahramana dönüşme şansını yakalayan ilk isim olan Burcu Aycan oldu. Ülkemizde cosplay’e gönül verenler eğlenceli, hareketli, sosyal... Red Bull Shape Shifters İle Oyun Karakteri Oldu

Red Bull Shape Shifters kampanyası ile hayalindeki kahramana dönüşme şansını yakalayan ilk isim olan Burcu Aycan oldu.

Ülkemizde cosplay’e gönül verenler eğlenceli, hareketli, sosyal ve bir o kadar da emek isteyen hobilerini hayata geçirmeyi sürdürüyor. İlki televizyonun sevilen yüzü Yunus Günçe ile gerçekleştirilen Red Bull Shape Shifters projesinde sıra artık amatör katılımcılara geldi. Başvurular arasında hayalindeki kahramana dönüşmeye ilk hak kazanan kişi Burcu Aycan oldu.

Burcu Aycan’ın seçimi League of Legends oyun karakterlerinden “Dragonblade Riven” oldu. Saçı, makyajı, kıyafeti ve silahlarıyla tepeden tırnağa Dragonblade Riven’a dönüşen Burcu Aycan’ın fotoğraflarını ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut çekti.

Red Bull Shape Shifters İle Oyun Karakteri Oldu

Burcu Aycan duygularını şöyle ifade ediyor: “İlk kez cosplay yaptığımda tamamen arkadaş baskısıyla yapmıştım. Karakteri tam anlamıyla tanımıyordum. Sonrasında çok doğru bir karar olduğu anladım. Sevdiğim karakterlerin kıyafet ve ruh halleriyle yaşamak çok keyifli. O an fantastik dünyayı yaşadığımı hissediyorum. Dragonblade’de Ortaçağ’dan gelen bir Çin savaşçısı olan Riven, severek oynadığım bir kahramandı. Ona dönüşmek çok güzel bir his. Red Bull’un böyle bir hobiye de destek veriyor olması çok güzel. Herkes her zaman böyle bir fırsat yakalayamıyor. Ben çok mutluyum bu açıdan.”

Red Bull Shape Shifters İle Oyun Karakteri Oldu

Red Bull Shape Shifters’ın kampanya bilgisini sizlere daha önce vermiştik. Ayrıca cosplay hobisi hakkında daha fazla bilgi için yazarımız Irmak Odar’ın geniş ve açıklayıcı makalesini de buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.