Red Bull Shape Shifters İle Oyun Karakterleri Gerçeğe Dönüşüyor Red Bull Shape Shifters İle Oyun Karakterleri Gerçeğe Dönüşüyor
Dünyanın dört bir köşesinde cosplay akımına gönül verenler; eğlenceli, hareketli, sosyal ve bir o kadar da emek isteyen hobilerini hayata geçiriyor. Red Bull’un cosplay... Red Bull Shape Shifters İle Oyun Karakterleri Gerçeğe Dönüşüyor

Dünyanın dört bir köşesinde cosplay akımına gönül verenler; eğlenceli, hareketli, sosyal ve bir o kadar da emek isteyen hobilerini hayata geçiriyor.

Red Bull’un cosplay projesi “Shape Shifters”, yıl boyunca Türkiye’den 3 kişiye hayallerindeki oyun karakterine dönüşme imkanı tanıyor. Bürünmek istedikleri oyun karakterlerini fotoğraflarıyla birlikte @RedBullTR ve @Multiplayer_TV hesaplarını etiketleyerek Twitter’dan gönderenler arasındaki ilk seçimi kazanan kişi 27 Haziran’da ilan edilecek. İkinci seçimin kazananı 22 Ağustos’ta, son kazanan ise 14 Kasım’da belli olacak.

Red Bull Shape Shifters İle Oyun Karakterleri Gerçeğe Dönüşüyor

Geçtiğimiz günlerde Yunus Günçe ile gerçekleştirilen fotoğraf çekimleriyle başlayan “Red Bull Shape Shifters” projesinde ilk kabuk değiştiren isim Yunus Günçe, proje için Assassin’s Creed oyunundan Ezio karakterine bürünerek Mehmet Turgut’un kamerasının karşısına geçti.

Red Bull Shape Shifters İle Oyun Karakterleri Gerçeğe Dönüşüyor

Tüm çekimlerini ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut’un gerçekleştireceği bu macerayı takip etmek ve 3 şanslı kişiden biri olmak için Red Bull Shape Shifters proje sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Red Bull Shape Shifters İle Oyun Karakterleri Gerçeğe DönüşüyorBurak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.