Red Dead Redemption Xbox One’da Daha İyi Çalışıyor Red Dead Redemption Xbox One’da Daha İyi Çalışıyor
Red Dead Redemption Xbox One için tekrar geldi. Üstelik daha peformanslı şekilde geldi. Açık dünya oynanışına sahip vahşi batı macerası baştan başlıyor! Red Dead Redemption Xbox One’da Daha İyi Çalışıyor

Red Dead Redemption vahşi batı denilince neredeyse tüm oyuncuların aklına ilk gelen isim. Açık dünya oynanışına sahip olan oyunu henüz PC ve PS4 platformlarında göremedik. Ancak artık Xbox One ile oynayabiliyoruz, üstelik performans olarak da Xbox 360’a göre çok daha iyi durumda.

İşin ilginç tarafı oyunun yapımcıları oyunu remaster etmediler, sadece oyunu Xbox One için tekrar optimize ettiler. Bu optimizasyon sonucunda ise oyundan sabit olarak 30 FPS alabiliyorsunuz. Performans karşılaştırması ile ilgili video ise hemen aşağıdan izlenebilir.

Bildiğiniz gibi Xbox One ve Windows 10’un kucaklaşmasından dolayı Red Dead Redemption’ı en kısa zamanda PC’de görmeyi bekliyoruz. Hatta bir umut PS4 platformunda da görürsek uzunca bir süre daha Red Dead Redemption muhabbetleri herkesin ağızında olacak.Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.