Reedershop Açıldı! Reedershop Açıldı!
Son yıllarda e-kitap okuyucuları ve tabletleri ile ismini duyduğumuz Reeder, çevrimiçi mağazasını açtı. E-kitap, film ve müzik satın almaya olanak sunan mağaza, firmanın deyimiyle “Dostoyevski’den Can... Reedershop Açıldı!

Son yıllarda e-kitap okuyucuları ve tabletleri ile ismini duyduğumuz Reeder, çevrimiçi mağazasını açtı.

E-kitap, film ve müzik satın almaya olanak sunan mağaza, firmanın deyimiyle “Dostoyevski’den Can Dündar’a, yerli ve yabancı bir çok ünlü yazarın binlerce kitabına, Universal müzik işbirliği ile satılan tematik müziklere ve gişe filmlerinden bağımsız filmlere kadar binlerce eğlenceli içeriği” bir arada sunuyor.

Mazanın en güzel özelliği, tüm Android’li ya da iOS’li cihazlarla ulaşılabiliyor oluşu. Bunların haricinde şu adresi kullanarak web üzerinden de ulaşılabilen Reedershop, şu anda lansmana özel bir açılış kampanyası yapıyor: Reedershop’tan tek seferde 99TL ve üzeri alışveriş yapan herkese, 249TL’lik reederCOLOR renkli ekranlı e-kitap okuyucu hediye ediliyor.

Bir göz atmak isteyebilirsiniz diye düşündük.Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.