Resident Evil 7’nin Ön Siparişi İçin Ekstra İçerikler Resident Evil 7’nin Ön Siparişi İçin Ekstra İçerikler
Capcom, yakın zamanda çıkışını gerçekleştirecek Resident Evil 7 oyunu için ekstra ön sipariş hediyelerini açıkladı. Resident Evil 7’nin Ön Siparişi İçin Ekstra İçerikler

Sevilen hayatta kalma/korku serisinin son oyunu Resident Evil 7 bu ayın sonlarına doğru çıkışını gerçekleştirecek. Oyunu ön sipariş veren oyuncular, oyun içinden Survival Pack: Recovery Set sahibi olacaklar. Ancak Capcom bugün GameStop üzerinden kutulu olarak ön sipariş verenler için de ekstra içeriklere sahip olacağını duyurdu.

GameStop üzerinden oyunun, PS4 veya Xbox One versiyonlarından birine ön sipariş verirseniz, fişinizin üstünde bir kod göreceksiniz. Bu kod ile Resident Evil: Retribution filmine ücretsiz sahip olabileceksiniz. PS4 kullanıcıları, filme VUDU üzerinde sahip olacak. Xbox One kullanıcıları da Xbox Store üzerinden ücretsiz şekilde filme ulaşabilecek.

Ayrıca oyunun Xbox One ve PS4 versiyonlarını dijital olarak ön sipariş veren oyuncular da bu Resident Evil film serisi için indirimler ve ücretsiz erişim hakkı kazanacak. 

PS4 üzerinden ön sipariş veren oyuncular, Resident Evil Collection; Resident Evil, Resident Evil: Apocalypse, Resident Evil: Extinction, Resident Evil: Afterlife ve Resident Evil: Retribution filmlerini içeren pakete %40 indirim ile ulaşabilecek.

Xbox One üzerinden ön sipariş yapan kullanıcılar ise Resident Evil: Retribution filmini ücretsiz edinecek. Bu teklifler; 6 Şubat tarihine kadar olup, sadece Bileşmiş Milletler hesaplarından aktif olacak.

Resident Evil 7, 24 Ocak 2017 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

Samsung Gear S3, Gear S2 ve Gear Fit2 Artık iOS İle Uyumlu