Resident Evil Serisi Dizi Mi Oluyor? Resident Evil Serisi Dizi Mi Oluyor?
Paul W. S. Anderson imzası taşıyan ve aynı isimli oyundan uyarlanan Residen Evil serisi, dizi olma yolunda ilerliyor. Milla Jovovich’in Alice isimli karakterle ön... Resident Evil Serisi Dizi Mi Oluyor?

Paul W. S. Anderson imzası taşıyan ve aynı isimli oyundan uyarlanan Residen Evil serisi, dizi olma yolunda ilerliyor.

Milla Jovovich’in Alice isimli karakterle ön plana çıktığı ve gişe rekorları kıran zombi konseptli Resident Evil, televizyon çalışmalarını başlatmış. 2002 yılından bugüne beğeniyle takip edilen filmin, dizi olarak karşımıza çıkacak olması çok da büyük bir sürpriz değil aslında. Zira filmin yapımcısı Martin Moszkowicz daha önce bu konuda birkaç kere açıklamada bulunmuştu.

Variety sitesinin verdiği bilgiye göre, Alman yapım şirketi Constantin Film’in, Resident Evil serisini dizi formatıyla ekranlara getirmek için çalışmalara başlandığı açıklandı. Kesinliğe kavuşması ayrı bir mutluluk olsa bile dizinin detayları henüz açıklanmış değil. Yani senaryosu, kadrosu ve yayın tarihi hakkında hiçbir detay açıklanmadı.

Şimdilik, film serisinin 6. filmi ve son olan Resident Evil 6: The Final Chapter için 2016 yılını beklemekten başka çaremiz yok.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.