Resident Evil: Son Bölüm Filminin Ön Gösterimine Katılma Şansı! Resident Evil: Son Bölüm Filminin Ön Gösterimine Katılma Şansı!
Ülkemizde 24 Şubat tarihinde vizyona girecek olan Resident Evil: Son Bölüm filmini herkesten önce izleme şansına sahip olmak ister misiniz? Resident Evil: Son Bölüm Filminin Ön Gösterimine Katılma Şansı!

Ülkemizde 24 Şubat tarihinde vizyona girecek olan Resident Evil: Son Bölüm filmini herkesten önce izleme şansına sahip olmak ister misiniz? 5 kişiye 2 kişilik bilet hediye ediyoruz!

Kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit.

  • Kazanmasını istediğiniz bir arkadaşınızı Facebook sayfamızda paylaştığımız bu iletinin altına etiketleyin. (Mesela, birlikte gitmek istediğiniz arkadaşınızı 🙂 )
  • Herkese açık” bir şekilde yine Facebook sayfamızdaki iletiyi yani burayı #Fragtist ve #residentevilsonbölüm hashtag’ini kullanarak profilinizde paylaşın.
  • Arada bizi sosyal mecralardan bizi takip ederseniz, ÇOK mutlu oluruz! 🙂 Facebook, Twitter, YouTube

Ön gösterim İstanbul’da 22 Şubat tarihinde, Levent’te 21:00 sularında gerçekleşecektir. Kazanan arkadaşlarımıza detaylı bilgi verilecektir. Son katılım tarihi 19 Şubat’tır. 20 Şubat, kazananlar açıklanacaktır. Bol şans!

Resident Evil: Son Bölüm Capcom’ın muazzam başarı kazanmış son derece başarılı film serisinin altıncı ve son filmi. Seri bugüne dek dünya çapında toplamda 1 milyar doların üzerinde hasılat yaparak, gelmiş geçmiş en başarılı video oyunu sinema uyarlaması oldu.

Seriye bir kez daha geri dönen oyuncular ve canlandırdıkları roller şöyle: Başrol “Alice”i canlandıran Milla Jovovich (Resident Evil serisi, The Fifth Element); “Claire Redfield” rolünde Ali Larter (“Pitch”, Resident Evil: Afterlife); “Albert Wesker” rolünde Shawn Roberts (Edge of Darkness, Resident Evil: Afterlife); ve “Dr. Alexander İsaacs” rolünde Iain Glen (“Game of Thrones”, Resident Evil: Extinction). Seriye yeni katılan isimler ise Ruby Rose (“Orange is the new Black”); Eoin Macken (“The Night Shift”); “Cobalt” rolünde Japon televizyon yıldızı ve manken Rola; “Commando” rolünde Güney Koreli aktör Lee Joon-Gi (My Girl); Fraser James (Law & Order); ve William Levy (The Veil).                     

Yazar, yönetmen ve yapımcı Paul W.S. Anderson (The Three Musketeers; Resident Evil serisi), serinin deneyimli ismi olarak yönetmen koltuğuna geri döndü. Uzun zamandır birlikte çalıştığı yapımcılar Jeremy Bolt (The Three Musketeers, Resident Evil serisi), Robert Kulzer (The Three Musketeers; Resident Evil serisi) ve Samuel Hadida (Resident Evil serisi) ona yine yapıcı olarak eşlik etti. Martin Moszkowicz (Constantin Film) ve Victor Hadida (Metropolitan Films) filmin yönetici yapımcılığını üstlendi.

Filmin özel gösterimi, Warner Bros’un izniyle düzenlenmektedir. Tüm hakları saklıdır. Davetiyeler hediyedir, parayla satılamaz. Gösterimde lütfen kayıt cihazı kullanmayınız ve telefonlarınızı kapalı tutunuz.
2017 Screen Gems, Inc. Tüm hakları saklıdır. 

Saf Aksiyonun Şekil Bulmuş Hali – John Wick: Chapter 2’yi Mutlaka İzleyinCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.