Rixty ve Game Sultan Artık Razer Gold Oldu! Rixty ve Game Sultan Artık Razer Gold Oldu!
Razer, bugün popüler oyun servisleri Rixty ve Game Sultan'ın Razer Gold olarak yeniden markalaştığını duyurdu. Rixty ve Game Sultan Artık Razer Gold Oldu!

Razer, bugün popüler oyun servisleri Rixty ve Game Sultan’ın Razer Gold olarak yeniden markalaştığını duyurdu. Razer, her iki hizmetin de ana şirketini 2018’de satın almıştı.

Bu işlemden faydalanmak için Rixty ve Game Sultan servislerini kullanan oyuncuların hesaplarını Razer Gold’a yükseltmesi gerekiyor. Bakiyelerini transfer eden oyuncular bu şekilde dünya çapındaki milyonlarca Razer Gold müşterisine halihazırda mevcut olan daha geniş avantajlardan yararlanabilecekler.

Bu birleşim ile Razer Gold, Rixty ve Game Sultan’ın faaliyet gösterdiği ABD, Kanada, Latin Amerika, Türkiye ile Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’nın diğer bölgelerinde hızlı yayılımına devam ediyor.

Oyuncular için sanal para sistemi

Oyuncular için dünyanın en büyük sanal kredi sistemi olan Razer Gold, oyuncuların birçok pazarda karşılaştıkları; ödemeler için kredi kartlarına sahip olmama veya oyunlarda birden fazla ve güvenli olmayan ödeme sistemi gibi sorunların üstesinden geliyor.

Tek bir Razer Gold hesabıyla, oyuncular en yeni PC ve mobil oyun başlıklarından oluşan geniş kütüphanesinden kolayca Blizzard, Tencent, NetEase, Wargaming ve daha fazla yayıncının 2 binden fazla  oyun ve oyun içi ürününü satın alabilirler. Razer Gold ödemeleri sunan popüler oyunlardan bazıları şunlar: PUBG Mobile, Crossfire, World of Warcraft, DOTA 2 ve Fortnite.

Razer Gold, çevrimiçi web sitesinden marketlere kadar hediye kartları ile 1 milyondan fazla satış noktasından temin edilebilir.

Özellikler ve ödüller

Oyuncular, Razer Gold’a özel benzersiz ve nadir oyun içi eşyalardan (silahlar, kostümler ve daha fazlası) veya oyun başlıklarında indirimlerden faydalanabiliyor.

Razer Gold kullanıcıları aynı zamanda Razer Silver olarak bilinen sadakat ödülleri sisteminin avantajlarından da yararlanırlar. Oyuncular oyun ile ilgili satın alımlarda veya Razer ortaklarıyla başka faaliyetlerde bulunduklarında ödemeleri Razer Gold ile yaptıklarında Razer Silver kazanırlar. Razer Silver; indirimler, dijital ödüller veya Razer ürünleri gibi ödülleri almak için kullanılabilir.

Tüm bu ödüller üzerine Razer Gold, kullanıcı güvenliği ve gizliliğine odaklanmasıyla gönül rahatlığı sunuyor. Tüm ödeme işlemleri ve kullanıcı verileri son derece güvenlidir ve kullanıcılar en son fintech teknolojilerine sahip anti-dolandırıcılık yazılımı ile korunmaktadır.

Daha fazla bilgi için https://gold.razer.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Rixty ve Game Sultan hesaplarını Razer Gold’a nasıl yükseltebilirim?

Rixty ve Game Sultan kullanıcılarının cüzdanlarını Razer Gold’a yükseltmek için birkaç kolay adım atması gerekiyor. Bu işlemler sonrasında kullanıcıların bakiyeleri devredilecek ve onlar da Razer Gold avantajlarından yararlanabilecekler.

  1. https://gold.razer.com/upgrade/ adresini ziyaret edin ve “Başlayın” seçeneğini tıklayın.
  2. Yükseltilecek hizmeti seçin (Rixty veya Game Sultan) ve “Başlat” a tıklayın”
  3. Rixty veya Game Sultan hesabına giriş yapın.
  4. Razer’a Giriş Yapın
  5. Seçilen ülkedeki Razer Gold cüzdanını seçin
  6. Onaylayın
Razer Star Wars Stormtrooper Edition Tanıtıldı!