Kategoriler

Road To Six Invitational Oyun İçi Etkinliği Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’e Geri Geldi

Rainbow Six Siege

(Haber Bülteni) 

Road to Six Invitational oyun içi etkinliği, 1-21 Şubat tarihleri arasındaki tüm günlerde erişilebilir olacak şekilde Rainbow Six Siege’e geri dönüyor. Bu yıl, gece veya gündüz hem Hudut hem de Sahil haritalarının unsurlarını birleştiren nihai rekabetçi Stadyum haritasında herhangi bir operatör olarak oynayabileceksiniz. Derecesiz Bomba modunda Seç ve Yasakla ile 3 dakika uzunluğundaki 3 rauntta tüm operatörler açık olacak. Kaptanlar (Mira, Capitão, Ash ve Vigil) ve ekipleri, Savaş Kartı’ndan kıyafetler giyecekler.

High Calibre Savaş Kartı, 1200 R6 Kredisi karşılığında kullanılabilen Ücretsiz ve Seçkin yollarda özel ödüller sunuyor. 1 Şubat’tan itibaren, Seçkin Savaş Kartı destesini satın alan oyuncular, artık 12 yerine 20 kademeyi birden açarak ödülleri daha hızlı elde edebilecek. Seçkin Savaş Kartı destesini zaten satın alan oyuncuların hesaplarında ise 8 ek ücretsiz kademe açılacak. Ayrıca her Savaş Kartı sahibi, 5-6 Şubat tarihlerindeki Çifte Savaş Puanı etkinliği sırasında daha fazla puan kazanma fırsatına sahip olacak. Bu yıl Savaş Kartı, 21 Şubat’tan önce 100 kademede kazanabileceğiniz 135 ödül içeriyor. Kademelerde ilerleyerek kaptanlar ve takım arkadaşları için özel teçhizatın yanı sıra ilave özel içerikler de edinebilirsiniz. Bu Savaş Kartı’ndan elde edilen gelirin %30’u, maksimum 3 milyon ABD dolarına kadar Six Invitational 2022 ödül havuzunu destekleyecek.

Six Invitational, hayranlar ve toplulukla yeni bir Siege yılını kutlayan en büyük ve en çok beklenen Rainbow Six Siege etkinliği. Ocak ayında duyurulduğu üzere Quebec, Kanada’daki son düzenlemeler ve etkinlik kısıtlamaları nedeniyle Six Invitational 2022, ekiplerin sıkı sağlık önlemleri kapsamında bir LAN ortamında mücadele edeceği İsveç’in Stockholm kentine taşındı.

 

 

Görüntülenmeler:
13
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri