Rock Simulator 2014: Sonunda Oyunlarda Dibi Gördük! Rock Simulator 2014: Sonunda Oyunlarda Dibi Gördük!
Evet, bu da oldu: Kamyon Simülatörü, Tarla Simülatörü, Keçi Simülatörü derken Taş Simülatörü’ne kadar geldik. Karşınızda Rock Simulator 2014… Steam Greenlight’a sunulmuş olan bu... Rock Simulator 2014: Sonunda Oyunlarda Dibi Gördük!

Evet, bu da oldu: Kamyon Simülatörü, Tarla Simülatörü, Keçi Simülatörü derken Taş Simülatörü’ne kadar geldik. Karşınızda Rock Simulator 2014…

Steam Greenlight’a sunulmuş olan bu oyunun açıklamasında “Uzun zamandır oyun pazarından eksik olan tek oyun.” yazıyor. “Gerçek bir taş simülatörü eksikti.”

Rock Simulator’ın açıklaması şöyle devam ediyor: “Bu simülatör taş meraklılarının rüyasının gerçek olması gibi bir şey. Dünyanın istediğiniz yerinden harika görünen taşları izleyebilirsiniz. Çayırlardan tuz düzlüklerine, onlarca mükemmel tasarlanmış çevre öğesi var oyunda.”

Aramızdaki taş meraklılarını, bu oyunu desteklemeye ve duyurmaya davet ediyoruz. Siz daha şimdiden gelecek seneki güncelleme için heyecanlanmaya başladık bile. Ya siz? 🙂

Rock Simulator 2014: Taş SimülatörüBurak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.