GTA V’e Geri Dönenlere Dopdolu İçerikler Geliyor GTA V’e Geri Dönenlere Dopdolu İçerikler Geliyor
Rockstar Games, eski nesil konsollarda GTA V oynayanlara geri dönmeleri için reddedemeyecekleri teklifler sunuyor. Rockstar Games, GTA V’i PlayStation 3 ve Xbox 360’da oynayanların... GTA V’e Geri Dönenlere Dopdolu İçerikler Geliyor

Rockstar Games, eski nesil konsollarda GTA V oynayanlara geri dönmeleri için reddedemeyecekleri teklifler sunuyor.

Rockstar Games, GTA V’i PlayStation 3 ve Xbox 360’da oynayanların geri dönmelerini sağlayacak özel içeriklerini açıkladı. Araçlardan görevlere, silahlardan kıyafetlere kadar zengin içeriğe sahip olacak olan yeni GTA V‘e sahip olacak olan oyuncular, bu özel içeriklerle oyundan daha fazla zevk alacaklar.

GTA serisinin ünlü deniz uçağı Dodo, GTA V’e geri dönecek olan oyunculara sunulacak olan özel içeriklerin başlangıcı. Çeşitli görevleri yerine getirdiğinizde sahip olabileceğiniz Dodo ile nostalji dolu anlar yaşayacaksınız. The Imponte Duke O’Death isimli yeni aracı elde etmek ise düşündüğünüzden daha da zor olacak fakat elde ettiğinizde ondan çıkmak istemeyeceksiniz.

Rockstar, Rockstar Games, GTA, Grand Theft Auto, GTA V, Michael, Franklin, Trevor, Dodo, The Imponte Duke O'Death, Murder Mystery, PlayStation, Xbox, PC

Michael ile Murder Mystery isimli görevde, cinayetin gizemlerini çözdüğünüz takdirde telefonundaki Snapmatic uygulamasında açılacak olan yeni filtreler ile eşsiz fotoğraflar çekme imkanına sahip olacaksınız. Vahşi doğaya eklenen yeni hayvanlarla birlikte Franklin’le bu hayvanların fotoğraflarını çektiğinizde açılacak olan Kraken isimli denizaltı ile engin denizlerde dilediğinizce gezebileceksiniz.

Yeni stock araba yarışlarında birinci olduğunuz takdirde muscle sınıfı bir arabanın da sahibi olacaksınız. Gizemli bir sanatçının duvarlara çizdiği tüm “Monkey Mosaics” isimli çizimlerin fotoğraflarını çektiğinizde Xero Blimp isimli zeplinin de sahibi olacaksınız. Marshall Monster Truck isimli kamyon ile dağ tepe demeden istediğiniz her yere kolayca çıkabileceksiniz.

Rockstar, Rockstar Games, GTA, Grand Theft Auto, GTA V, Michael, Franklin, Trevor, Dodo, The Imponte Duke O'Death, Murder Mystery, PlayStation, Xbox, PC

Tüm bu yeni özelliklerin GTA V’i PS3 veya Xbox 360’da oynamış olup sonrasında PS4, Xbox One ve PC’de tekrar alan oyunculara özel olarak açılacağını hatırlatırız. Eğer oyunu ön sipariş ile alırsanız 500’ü single 500’ü online olmak üzere toplam 1 milyon GTA$‘ı kazanacağınızı da hatırlattıktan sonra sizleri Vice City’den tanıdığımız Love Fist’in bir şarkısıyla baş başa bırakıyoruz.