Sabaton ve World of Tanks “Çelik Komutanlar” Müzik Videosunu Sunar Sabaton ve World of Tanks “Çelik Komutanlar” Müzik Videosunu Sunar
İsveçli metal grubu Sabaton ve World of Tanks’ın son işbirliğinde kafa sallamaya hazırlanın. Heavy metalin iki yüzü müthiş bir gösteriye hazırlanıyor. Her tankçının savaş... Sabaton ve World of Tanks “Çelik Komutanlar” Müzik Videosunu Sunar

İsveçli metal grubu Sabaton ve World of Tanks’ın son işbirliğinde kafa sallamaya hazırlanın. Heavy metalin iki yüzü müthiş bir gösteriye hazırlanıyor. Her tankçının savaş müziği listesi için vazgeçilmez bir parça olan ‘Çelik Komutanlar’ müzik videosu tüm gücüyle gelirken, grup da tankçıları biraz tarihle ödüllendirecek devasa bir oyun içi etkinlik sahneye koyacak: İlk Premium Seviye IX tank!

“World of Tanks ve Wargaming ekibiyle bu dev projede beraber çalışmak harika bir deneyim oldu. ‘Çelik Komutanlar’ için beraber destansı bir müzik video çektik. Dev işbirliğimizi başlatmak için mükemmel bir yöntem oldu.” diyor Sabaton’un baş vokalisti Joakim Brodén. “Nihai ödül olarak ilk Premium Seviye IX tankı ve mürettebat üyeleri olarak da bizi içeren bu yepyeni oyun içi etkinliğin parçası olmaktan gurur duyuyoruz!”

Sabaton, müzik videonun yanı sıra yeni oyun içi ‘Savaş Ruhu’ etkinliğinde de baş rolü oynuyor Etkinlikte tankçılar nihai ödül olan oyunun ilk Premium Seviye IX tankı Strv K’yı elde etmek için sınamalara girecek. Keskin gözlü izleyiciler bu tankı ‘Çelik Komutanlar’ videosunda yakalamıştır. Tankın mürettebatını da taraftarların keşfetmeleri için bol bol sürprizlerle dolu özel seslendirme kaydeden Brodén de dâhil Sabaton üyeleri oluşturuyor. Tankçılar Strv K’larını kazandıklarında özel ‘Savaş Ruhu’ 3B stilini elde etme görevini alacaklar.

World of Tanks Yayın Direktörü Max Chuvalov “Sabaton ekibiyle çalışmak çok keyifliydi, bu projede onların olması bizi çok mutlu etti” dedi. “Oyuncularımız grubun müziklerine bayılıyor ve her iki taraf da askerî tarihe hayran olduğu için birbirimizi iyi tamamlıyoruz. Üstelik yeni müziğin tankçıların zafer için daha çok çalışmaya teşvik edeceğini umuyoruz.”

Oyuncular maratonu bitiremese de yol boyunca bolca ürün kazanacaklar ve tamamladıkları her aşama sayesinde Strv K’yı satın alırken %10 indirim alacaklar. Aynı şey 3B stil için de geçerli. Strv K ayrıca kendi Sabaton müziğine de sahip ve Rastgele Savaşlarda tahvil kazanmanızı da sağlayacak. Kısacası, hiçbir tankçının kaçırmak istemeyeceği, World of Tanks tarihinden bir parça olan bir araç. Savaş Ruhu etkinliği 27 Ağustos’tan 6 Eylül’e kadar sürecek.

Savaş Ruhu etkinliği hakkında daha fazla bilgi için worldoftanks.com adresini ziyaret edin.Berk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.