Samsung, Galaxy Note 4 Alanlara OnLive Aboneliği Veriliyor Samsung, Galaxy Note 4 Alanlara OnLive Aboneliği Veriliyor
Bulut oyunculuğu denilince akla gelen firmalardan OnLive’ın Samsung’la yaptığı anlaşma ile internet olan her yerde oyun oynamak mümkün oluyor. 2009 yılından beri internet üzerinden her yerde... Samsung, Galaxy Note 4 Alanlara OnLive Aboneliği Veriliyor

Bulut oyunculuğu denilince akla gelen firmalardan OnLive’ın Samsung’la yaptığı anlaşma ile internet olan her yerde oyun oynamak mümkün oluyor.

2009 yılından beri internet üzerinden her yerde ve her cihazdan oyun oynamayı sağlayan OnLive servisi PC, Tablet ve akıllı televizyonlar üzerinden kullanılabilir durumda. Samsung‘un OnLive ile yaptığı anlaşma sayesinde Samsung’un yeni telefonu Galaxy Note 4‘ü alanlar, üç aylık OnLive aboneliğine sahip oluyor.

Batman, Bard’s Tale, L.A. Noir gibi birçok ünlü oyunu telefonunuz üzerinden oynamanızı sağlayan OnLive sisteminde, işlemci, ekran kartı gibi bileşenlerin yerine kaliteli olması beklenen tek şey internet hızı. Controller desteğine de sahip olan OnLive hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.