Sandisk 200 GB microSD Satışa Çıktı Sandisk 200 GB microSD Satışa Çıktı
200GB’lık dünyanın en yüksek hafızaya sahip olan SanDisk Ultra Satışta! Yeni kapasitesi ve hızı ile limitleri zorlayan bu ürüne artık sahip olabilirsiniz. Sandisk 200 GB microSD Satışa Çıktı

Mart ayı içerisinde ilk haberini buradan verdiğimiz Sandisk 200 GB microSD sonunda satışa çıktı.

Firma, 200GB’lık dünyanın en yüksek hafızasına sahip olan MicroSD kartı SanDisk Ultra‘yı Amazon üzerinden satışa sundu. Bu microSD kart sayesinde binlerce fotoğrafı ve saatler uzunluğundaki video görseli inanılmaz kapasitesi ve hızı sayesinde rahatlıkla tek microSD’de saklama şansına sahipsiniz.

20 saatlik FullHD video kaydı ve 1.200 fotoğraf saklamaya olanak tanıyan bu yeni ürün, UHS-I kart olarak saniyede 90 MB ile dosya transferi yapabilme imkânı da sunuyor. Aynı zamanda Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için de ideal olan Sandisk 200 GB microSD özellikle de profesyonel video ve fotoğraf çekimi işleri ile uğraşanlar için vazgeçilmez olacak. Yeni kapasitesi ve hızı ile limitleri zorlayan bu ürün tüketicilere hiç durmadan görüntü ve dosya çekme, saklama ve paylaşma özgürlüğü vermiş oluyor.

128GB’lık microSD kartın iki katı daha pahalı olan bu yeni ürün 240$ fiyat etiketi ile satışta. Normal fiyatı 249$ olan ürün şu an için 9$‘lık bir indirimde.

Ayrıca MWC Microdia yeni bir kartın daha müjdesini verdi. Bu sefer 512GB‘lık bir microSD’den bahseden firma ürünün oldukça pahalı olacağını ve profesyonel iş yapanlar tarafından alınabilecek kadar pahalı olacağını belirtti.Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.