Seagate’den Xbox One için Özel Tasarlanmış SSD Modeli Geliyor Seagate’den Xbox One için Özel Tasarlanmış SSD Modeli Geliyor
Seagate tarafından Xbox için özel tasarlanan Game Drive for Xbox SSD modeli satışa çıkıyor. Detayları haberimizde okuyabilirsiniz. Seagate’den Xbox One için Özel Tasarlanmış SSD Modeli Geliyor

PlayStation 4 konsolunun aksine Xbox One üstünde bulunan depolama alanını değiştirmenize ne yazık ki imkan vermiyor fakat harici bir disk ile bu alanı büyütme olanağı sağlıyor. Bu durumun kullanışlı veya kullanışsız olduğu ise tamamen kişisel tercihlerinize bağlı.

Seagate firması ise bu durumu kendileri için kullanmaya kararlı gözüküyor. Xbox için özel tasarladıkları Game Drive for Xbox SSD modeli, 512 GB hafızaya sahip bir harici SSD. Size Xbox’un içinde bulunan 5400 rpm HDD’ye oranla daha hızlı yükleme ve daha yüksek performans imkanı sağlayacak olan bu ürün, siyah yeşil renkleri ve Xbox logosuyla satışa sunulacak.

Eğer konsolunuza bağlayacağınız harici depolama alanının, konsol renk paletine ve tasarımına uymasını istiyorsanız bu ürün tam size göre gibi duruyor. Fakat tabii ki bu istek size fiyat konusunda da yansıtılmış durumda, The Game Drive Amerika’da 199.99 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacak.

Bioware, N7 Günü İçin Video Yayınladıİhsan Uygur

Bİlgisayar oyunlarından, FRP' ye envayi çeşit geek işin kıyısında, köşesinde, ortasında bulunan adam.