Seven Knights’a Özel Zindan ve Lee Jung Güncellemesi Seven Knights’a Özel Zindan ve Lee Jung Güncellemesi
Netmarble’ın mobil RPG oyunu Seven Knights’a gelen yeni güncellemeyle, ekipmanlarla dolu bir zindan ve yeni savunma karakteri Lee Jung oyuncularla buluşuyor Seven Knights’a Özel Zindan ve Lee Jung Güncellemesi

Netmarble’ın mobil RPG oyunu Seven Knights’a gelen yeni güncellemeyle, ekipmanlarla dolu bir zindan ve yeni savunma karakteri Lee Jung oyuncularla buluşuyor.

Yeni güncellemenin kahramanı Lee Jung bütün ordusunun bekleme süresini kısaltabilen ve savunma odaklı bir kahraman olması özellikleriyle öne çıkıyor. Lee kahramanı ile birlikte Kuzey Yüzbaşısı da Sorgucu’ya ve Kule Lordu’na terfi ediyor.

13 Mayıs ve 2 Haziran tarihleri arasında 200. Gününü kutlayacak olan Seven Knights düzenlediği gizli görev etkinliği ile oyunculara hediyeler dağıtacak. Hediye paketlerini biriktirip Karin, Evan, Alice, Aragon ve May’e ulaştıran oyuncular ise, 6 Yıldız Yedi Şövalye ekipman bileti ve 6 Yıldız Kahraman Seçici’nin de dahil olduğu hediye setleri kazanacak.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.