Kategoriler

Shadow Warrior 2 Videosu, Gamescom 2016’yı Kesti Geçti

Shadow Warrior 2 Videosu, Gamescom 2016’yı Kesti Geçti

Gamescom 2016’ya katıldıysanız büyük ihtimalle Shadow Warrior 2’yi denediniz; kalan herkes için buyrun size oynanış videosu.

Gamescom 2016’ya katıldıysanız büyük ihtimalle Shadow Warrior 2 ’yi denediniz; kalan herkes için buyrun size oynanış videosu.

Son zamanların en kaotik FPS oyun videolarından biri ile, Shadow Warrior 2 yakında geliyor. Aşağıdaki 12 dakikalık kesintisiz oynanış videosuna bakılırsa, oyun en az birincisi kadar sağlam olacak. Oyunda ağzı iyi laf yapan, fütüristik silahlar kullanan ve karşısındaki düşmanlardan çok daha acımasız bir ninjayı oynuyoruz.

Videoda yepyeni mekanlar, düşmanlar ve silahlar görüyoruz. Zaten önemli olan da bunlar. Ortamlar klasik Japon arka planlarından, siberpunk mekanlara kadar değişkenlik gösteriyor. Keseceğimiz tipler de aynı şekilde çeşitliliğe sahip: Şeytanlar, tuhaf yaratıklar, drone’lar ve boy boy robotlar. Tabi ki silahlarımız da aynı şekilde kılıçlardan pompalı tüfeklere, motorlu testerelerden buz tabancalarına kadar farklı ve hepsi de çok eğlenceli görünüyorlar.

Shadow Warrior 2 oyunu Ekim ayı içinde piyasada olacak. Fakat bu sadece PC versiyonu için çıkış tarihi. Henüz PlayStation 4 ve Xbox One çıkış tarihleri belirlenmemiş.

Kahve Bardağına Dönüşebileceğiniz Tek Oyun: Prey

Görüntülenmeler:
7
İlgili etiketler:
· · · · ·
İlgili Kategoriler
Gamescom · Haber · Oyun Haberleri