Kategoriler

Shadowrun: Dragonfall İçin Yönetmen Versiyonu Geliyor

Shadowrun: Dragonfall İçin Yönetmen Versiyonu Geliyor

Ünlü cyberpunk oyunu Shadowrun için hazırlanan eklenti paketi Dragonfall, genişletilmiş içeriği ile ayrı bir oyun olarak geliyor.

Harebrained Schemes stüdyosunun geçen sene tekrar canlandırdığı klasik cyberpunk oyun sistemi Shadowrun, bu sene Dragonfall isimli bir genişleme paketine sahip olmuştu. Oyuna yeni bir bölge olan Berlin’i, yeni görevleri, yeni karakterleri ve düşmanları ekleyen Dragonfall, özellikle strateji ve bilimkurgu oyunlarını sevenler arasında çok tutuldu.

Başarılı stüdyo şimdi de Dragonfall paketinin Yönetmen Versiyonu’nu hazırlıyor. Bu versiyon ile Dragonfall artık tek başına bir oyun olarak satın alınıp oynanabilecek. Yönetmen Versiyonu pakete beş adet ek görev, yeni müzikler, optimize edilmiş bir arayüz, ekip özelleştirme bölümleri, yenilenmiş savaş sistemi ve daha bir sürü iyileştirme getiriyor.

18 Eylül’de piyasaya çıkacak olan Shadowrun: Dragonfall Yönetmen Versiyonu, Steam’den, GOG.com’dan ve Humble Store’dan alınabilecek. 14.99 Dolar’lık fiyat etiketine sahip olacak oyun için buraya tıklayıp Steam sayfasına gidebilirsiniz. Bu arada, eğer Shadowrun’ın ilk çıkış zamanında Kickstarter’daki destekçilerinden biri iseniz, bu Yönetmen Versiyonu paketi size ücretsiz olarak sunulacak.

Bu arada, Shadowrun’ın çok oyunculu versiyonu olan “Shadowrun Online” da bir süre önce erken erişim ile Steam’e geldi, onun haberini de buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=eyUktyFHrb4

Görüntülenmeler:
5
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri