“Shadowrun Online” Steam’e geldi. “Shadowrun Online” Steam’e geldi.
  Orijinali kağıt-kalem RPG si olan “Shadowrun” serisinin devamı olan “ Shadowrun Online”hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Yapım aşamasındaki oyun kopertaif ve PvP özellikleri... “Shadowrun Online” Steam’e geldi.

 

Orijinali kağıt-kalem RPG si olan “Shadowrun” serisinin devamı olan “ Shadowrun Online”hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Yapım aşamasındaki oyun kopertaif ve PvP özellikleri ile alternatif 2075 yılında geçiyor. Dünyayı ejderha ve mega şirketlerin yönettiği bu dünyada oyuncular büyücü, cyborg, hacker gibi karakterleri kontrol edecekler.
Kickstarter den 500bin Dolardan fazla fon toplayan Shadowrun, Steam early acces ile oyun severlerin beğenisine sunuldu.4 görev ve online PvP’nin aktif olacağı oyunun tam sürümü 2014’ün 4. Çeyreğinde hazır olacak. Pc ve Mac den sonra iPad ve Android tanlet versiyonları da piyasaya çıkacak.

 

 Cem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.