Shakedown: Hawaii İçin Yeni Bir Fragman Yayımlandı! Shakedown: Hawaii İçin Yeni Bir Fragman Yayımlandı!
Vblank'in Retro City Rampage'ın devamı olarak niteleyebileceğimiz yeni oyunu Shakedown: Hawaii için yeni bir fragman yayımlandı. Shakedown: Hawaii İçin Yeni Bir Fragman Yayımlandı!

Vblank’in Retro City Rampage’ın devamı olarak niteleyebileceğimiz yeni oyunu Shakedown: Hawaii için yeni bir fragman yayımlandı.

Görsel tarzıyla tam anlamıyla bir retro deneyimi yaşatmayı vaat eden oyunda Retro City Rampage’daki ana karakterimiz de geri dönüyor. Tabii biraz daha yaşlı ve kalantor haliyle. Amacımız ise kendi şirketimizi büyütüp tekel haline gelmek. Yani rakiplerimizi bertaraf etmeye çalışacağız Shakedown: Hawaii’de. Bunu yaparken de 2D şehrin sokaklarını biraz savaş alanına çevirecek olabiliriz tabii. Bunun dışında rakiplere çeşitli sabotajlar yapabilmenin yanı sıra borsa manipülasyonu ve mülk satın alımı yapmak da mümkün olacak oyunda. Bol bol görev de yapacağız elbette.

2018 içerisinde çıkması beklenen Shakedown: Hawaii Nintendo Switch, Nintendo 3DS, PlayStation 4, PS Vita ve PC için geliştiriliyor.

The Sinking City’nin Yeni Sinematik Fragmanı Çok Etkileyici!