Shin Megami Tensei IV Sonunda Avrupa Yolunda Shin Megami Tensei IV Sonunda Avrupa Yolunda
Rol yapma türünü sevenler ve Nintendo 3DS sahiplerine güzel bir haberimiz var. Shin Megami Tensei IV, sonunda Avrupa çıkışını gerçekleştiriyor. 2013 yılında Atlus’un dilinden... Shin Megami Tensei IV Sonunda Avrupa Yolunda

Rol yapma türünü sevenler ve Nintendo 3DS sahiplerine güzel bir haberimiz var. Shin Megami Tensei IV, sonunda Avrupa çıkışını gerçekleştiriyor.

2013 yılında Atlus’un dilinden düşürmediği ve samuray tarihine farklı bir konseptle giriş yaptığı Shin Megami Tensei IV, Japonya’da piyasaya çıkmıştı. Amerika çıkışı da Haziran 2013 zamanı gerçekleşen Shin Megami Tensei IV, Avrupa çıkışını ertelemişti ve elimizde net bir tarih yoktu.

Yayımlanan bilgilere göre Shin Megami Tensei IV, 30 Ekim tarihinde bizlerle olacak. 19.99 avrodan satılacak olan Shin Megami Tensei IV’e Nintendo eShop üzerinden ulaşabileceğiz. Shin Megami Tensei IV’ün 2013 yılından bugüne kadar çıkan DLC’lerine de Kasım ve Aralık aylarında kavulabileceğimiz söyleniyor.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.