Şimdi De Monopoly: Assassin’s Creed! Şimdi De Monopoly: Assassin’s Creed!
Bir senede iki Assassin’s Creed oyunu yetmez diyenler, bu Monopoly sizin için geliyor. Monopoly oyununu bilmeyen yoktur. Oynamamış olsanız bile mutlaka duymuşsunuzdur. Ama oynayanlar,... Şimdi De Monopoly: Assassin’s Creed!

Bir senede iki Assassin’s Creed oyunu yetmez diyenler, bu Monopoly sizin için geliyor.

Monopoly oyununu bilmeyen yoktur. Oynamamış olsanız bile mutlaka duymuşsunuzdur. Ama oynayanlar, sevenler ve tutkunu olanlar için tonla özel Monopoly çeşidi üretiliyor. Özellikle video oyun ve film temalı olanlar yurtdışında çok popüler. Geçenlerde Legend of Zelda temalı Monopoly ile ilgili bir haber yapmıştık. İşte şimdi bunlara Assassin’s Creed temalı bir versiyon katılıyor.

Yapımcı firma Ubisoft ve özel Monopoly masaüstü oyunu üreticisi USAopoly’nin verdiği bilgiye göre, Assassin’s Creed temalı versiyon sadece Avrupa’da piyasada olacak ve Ekim ayında çıkacak. Şu anda önsiparişlerin toplandığı firma tarafından belirtilmiş.

Bu versiyonda, oyun serisindeki ünlü altı suikastçiden birini seçeceksiniz. Suikastçi listesindeki isimler şöyle: Altaïr Ibn-La’Ahad, Ezio Auditore da Firenze, Ratonhnhaké:ton, Aveline de Grandpré, Edward Kenway ve Arno Dorian. Oyun boyunca önemli ve ünlü mekanlara gidecek, para yerine Abstergo kredileri ile bunları satın alacak ve her başlangıçtan geçişte 200 kredi kazanacaksınız.

Lisanslı Monopoly üreticisi USAopoly firmasının web sitesine bakarsanız, şimdiye kadar varlığından bile haberdar olmadığınız tonla özel Monopoly versiyonu göreceksiniz. Buraya tıklayarak gideceğiniz sayfada bulacağınız özel temalardan bazıları: Dr.Who, Adventure Time, My Little Pony, Pokemon, Power Rangers, Skylanders, Teenage Mutant Ninja Turtles, Big Bang Theory, Lord of te Rings, The Waliking Dead ve tabi ki World of Warcraft.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.