Skylanders Hayat Buluyor Skylanders Hayat Buluyor
Geçtiğimiz hafta Activision Publishing, Inc. ilk kez 2011 yılında lansmanını yaptığı Toys-to-LifeTM interaktif figürleriyle öne çıkan ödüllü Skylanders video oyunu lisansından en yeni versiyonunun... Skylanders Hayat Buluyor

Geçtiğimiz hafta Activision Publishing, Inc. ilk kez 2011 yılında lansmanını yaptığı Toys-to-LifeTM interaktif figürleriyle öne çıkan ödüllü Skylanders video oyunu lisansından en yeni versiyonunun lansmanını yaptı.

Skylanders Trap Team, SHIELD tablet dahil olmak üzere geniş bir platform grubunda kullanılıyor ve bu SHIELD’ı küçük oyunseverler için de cazip bir tablet haline getiriyor.

Oyunla ilgili bilginiz yoksa Skylanders Trap Team, imzası niteliğindeki Toys-To-Life oyun düzeninin sihrini ilk kez çocukların oyuncaklara hayat vermesini sağlayarak Skylanders lisansına çığır açan bir yenilik getiriyor. Skylanders Trap Team ile birlikte Portal Masters, onları sihirli tuzaklarla yakalayarak oyunun dışına ve oturma odalarının içine çekerek Skylands’in tamamında en çok aranan kötü adamları arıyor ve yeniyorlar. Oyuncular daha sonra, iyiler adına savaşmak için onlar gibi oynadıkları oyuna kötü adamları geri gönderebiliyorlar. Oyun, çocukların yalnızca Skylanders’larını canlandırmalarını değil aynı zamanda yeni Tuzaklar kullanarak sihirli bir şekilde kötü adamları yakalamalarını sağlayan yeni bir sihirli enerji halkası olarak Traptanium PortalTM ‘yi kapsıyor. Kötü adamları yendiklerinde çocuklar onları yakalamak için yeni portala bir Tuzak yerleştirebilecekler. Aynı zamanda oyuncaklara gerçek anlamda hayat veren bir yenilik olarak Tuzakların içindeki kötü adamların seslerini de duyabilecekler.

Skylanders Trap Team, SHIELD tabletinde güzel bir görünürlülükte oynanabiliyor. Cihazın inanılmaz derecede güçlü Tegra K1 işlemcisi ve 192 çekirdekli Kepler GPU’suyla, oyuncular ellerindeki yüksek kalite grafiklerle tam bir Skylanders Trap Team deneyimi elde edecekler. Oyun severler 720p çözünürlük, alan derinliği, kırınım ve yükseltilmiş gölgelendiriciler dahil olmak üzere yeni nesil teknolojik iyileştirmeler elde edecekler.

4G LTE’li yeni 32GB SHIELD tablet, siz hareket halindeyken oyun deneyimini yükseltmek için daha fazla saklama alanı ve minimum gecikmeli Wi-Fi doğrudan SHIELD kablosuz denetleyicisiyle birlikte gelir. SHIELD kablosuz denetleyicisi aynı zamanda eğlence ve çok oyunculu kullanım için dahil edilen Skylanders denetleyicisiyle çalışır.

Oyun, tamamen yepyeni bir maceraya 50’den fazla yeni oynanabilir Skylanders ve 40’tan fazla kötü adam getiriyor. Macera, mücadele, yapbozlar, mini oyunlar, aktiviteler ve daha fazlasıyla dolu çeşitli ve dinamik bir öyküyle yönlendirilen bir oyun deneyimidir. Üstelik tam da oyunun konsol versiyonu gibi, mevcut 175 Skylanders oyuncaklarının hepsi bütün becerileri ve güncellemeleri aynen kalacak şekilde bütün platformlarda daha uyumlu ve oynanabilir olacaktır.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.