Fortnite’ın G.I Joe İş Birliğinden Snake Eyes ve bir Hasbro Aksiyon Figürü Çıktı Fortnite’ın G.I Joe İş Birliğinden Snake Eyes ve bir Hasbro Aksiyon Figürü Çıktı
(Haber Bülteni) Fortnite’ın en son işbirliği olan G.I.Joe ile hem Snake Eyes’ın oyun içi kıyafetini satın alabiliyorsunuz hem de Hasbro’dan gerçek bir aksiyon figürüne... Fortnite’ın G.I Joe İş Birliğinden Snake Eyes ve bir Hasbro Aksiyon Figürü Çıktı

(Haber Bülteni)

Fortnite’ın en son işbirliği olan G.I.Joe ile hem Snake Eyes’ın oyun içi kıyafetini satın alabiliyorsunuz hem de Hasbro’dan gerçek bir aksiyon figürüne sahip olabiliyorsunuz. Fortnite Mağazasından satın alabileceğiniz Snake Eyes’in tam seti Katana Pickaxe ve Katana Back Bling eşyaları içeriyor.

Fortnite G.I. Joe Collab Snake Eyes: Zero Point Edition aksiyon figürü 39.99$ fiyata sahip. Kutuda Snake Eye’s Katana-Morning Light ve Kılıfı da mevcut. Ayrıca, “Harpoon Launcher, Boogie Bombası, El Bombası, Clinger, Chiller El Bombası, Submachine silahı ve Mythic Shockwave” gibi oyunda görülen Fortnite eşyaları da yine bu figürle birlikte geliyor.

2022’de satışa çıkacak olan bu özel figür için şimdiden ön sipariş vermek mümkün. Diğer taraftan baş rolünde Henry Golding’in olduğu Snake Eyes filmi ise Ekim 2021’de sinemalara gelmeye hazırlanıyor.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.