Sniper: Ghost Warrior Contracts Duyuruldu! Sniper: Ghost Warrior Contracts Duyuruldu!
CI Games, seriyi Sibirya'ya götürecek olan Sniper: Ghost Warrior Contracts'i duyurdu. Ayrıntılar haberimizde. Sniper: Ghost Warrior Contracts Duyuruldu!

CI Games, seriyi Sibirya’ya götürecek olan Sniper: Ghost Warrior Contracts’i duyurdu. 

Yeni oyun, bir açık dünya oyunu olarak tasarlanan ancak bu açıdan olumsuz yorumlar alan Sniper: Ghost Warrior 3’ün aksine görev odaklı bir oynanış sunacak. Bu görevler son derece gergin ve senaryo bazlı olacak.

Geliştiriciler oyunun daha küçük bölümlerden oluşacağını ve adından da anlaşılabileceği gibi yeni bir contracts sistemi getireceğini söylüyor. Oyuncular Sibirya’nın buzlu topraklarında düşmanları alt ederken daha doğru ayarlanmış ücretler alacaklar. İkincil görevleri yapınca da bonus ödüller kazanılabilecek tabii ki.

CI Games’ten Marek Tymiński, önceki oyunda yaptıkları hatalardan ders çıkardıklarını söylüyor. Ghost Warrior Contracts’in görevlerinin açık uçlu olacağını ancak yeni oyunun bir açık dünya ortamı sunmayacağını da belirtiyor Tymiński. Ghost Warrior Contracts daha taktiksel bir oyun olacak ve hem tek oyunculu hem de çok oyunculu olarak tekrar edilebilirliği yüksek olacak Tymiński’ye göre.

Oyun, 2019 yılında PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak.

Phantom Doctrine’in Son Fragmanı Oynanış Detaylarını Gösteriyor