Sony 4K Ailesinin İki Üyesine Aynı Anda Sahip Olmak İster Misiniz? Sony 4K Ailesinin İki Üyesine Aynı Anda Sahip Olmak İster Misiniz?
Görüntü kalitesi ve güçlü sesi ile dikkat çeken Sony, 4K ayrıcalığını tüm yönleriyle yaşamak için ilginç bir fırsat sunuyor. Sony 4K BRAVIA TV’lerdeki, geleneksel... Sony 4K Ailesinin İki Üyesine Aynı Anda Sahip Olmak İster Misiniz?

Görüntü kalitesi ve güçlü sesi ile dikkat çeken Sony, 4K ayrıcalığını tüm yönleriyle yaşamak için ilginç bir fırsat sunuyor.

Sony 4K BRAVIA TV’lerdeki, geleneksel LED TV’nin üç katı parlaklığa ulaşan bir parlaklık aralığı sunan X-tended Dynamic Range PRO teknolojisi, görüntü kalitesini daha da geliştiren arkadan aydınlatma algoritmasını kullanarak siyah alanların daha koyu, parlak alanların ise daha parlak görünmesini sağlıyor.

Sony Handycam FDR-AX100E, özel anılarını mümkün olan en yüksek çözünürlükle kaydederek Sony 4K BRAVIA TV’leri üzerinde izlemek isteyenler için ideal. Küçük gövdesi ile kolay kullanıma imkân verirken Sony teknolojisi de içinde barındırıyor. Loş ışıkta 4K görüntü kalitesi sunan üründe, tek dokunuşta bağlantı için NFC ve görüntü aktarımı ile cep telefonundan uzaktan kumanda için Wi-Fi özellikleri bulunuyor.

Sony, 31 Ekim’e kadar geçerli olan kampanya kapsamında, 85X9505B ve 79X9005B model 4K UHD TV alanlara, 4K kalitesinde kayıt yapan 5.499 TL değerindeki Sony 4K Handycam FDR-AX100E video kamerayı da hediye ediyor.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.