Sony Xperia’dan PewDiePie’a Sürpriz Hediye! Sony Xperia’dan PewDiePie’a Sürpriz Hediye!
YouTube platformunda en çok gelir elde eden İsveçli Felix "PewDiePie" Kjellberg bugün Sony Xperia'dan sürpriz bir hediye aldı. Sony Xperia’dan PewDiePie’a Sürpriz Hediye!

YouTube platformunda en çok gelir elde eden İsveçli Felix “PewDiePie” Kjellberg bugün Sony Xperia‘dan sürpriz bir hediye aldı.

Gün içerisinde YouTube‘a giren birçok kullanıcı onu tanıyordur ama biz yine de kendisini bir tanıtalım. PewDiePie, dünyanın en popüler video izleme platformu olan YouTube‘da 40 milyonun üzerinde abonesi bir video kanalıdır. İlk olarak Amnesia ve Slenderman gibi korku oyunları çekmeye başlayan PewDiePie, kısa süre içerisinde bir çok oyuncu tarafından büyük ilgi görmüştür.

Felix, bugün eve geldiğinde ise bir paketle karşılaştı. Kendisine gönderilen paketi açan Kjellberg, arkasında PewDiePie yazılı bir Sony Z5 Premium ile karşılaştı. Bu anını hemen takipçileriyle paylaşan Felix, Sony Xperia‘ya kendisine gönderdikleri hediye için çok teşekkür ettiğini ve köpeği Edgar‘ında hediyeyi çok beğendiğini belirtti.

PewDiePie‘ın YouTube kanalına abone olmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.Özgür Deveci Editor

Amatör Fotoğrafçı, Bilim Kurgu Meraklısı, Sinema Tutkunu, Anime & Manga Hayranı, MOBA & MMORPG Bağımlısı, Nightcore Aşığı, Galatasaray Taraftarı ve Oyun Editörü