Star Wars Battlefront, Önümüzdeki Hafta EA Access Kasasında Olacak Star Wars Battlefront, Önümüzdeki Hafta EA Access Kasasında Olacak
EA, önümüzdeki hafta Star Wars Battlefront'un EA Access kasasına ekleneceğini duyurdu. Detaylar haberimizde. Star Wars Battlefront, Önümüzdeki Hafta EA Access Kasasında Olacak

Star Wars Battlefront önümüzdeki hafta EA Access kasasında yerini alacak.  EA resmi Twitter hesabından, oyunun 13 Aralık tarihinde EA Access kasasına ekleneceğini açıkladı.

EA, Battlefront’un kasaya ekleneceğini Ekim ayında duyurmuştu. Ancak kesin bir tarih vermemişti.

PC ve Xbox One platformlarında EA Access üyeleri, kasadaki 38 oyunu ücretsiz oynayabiliyor. Ayrıca üyeler, erken erişim, özel demolar, betalar ve oyunları deneme imkanı gibi ayrıcalıklara da sahip oluyor.

EA Access üyeliği almak ile yeni oyun almanın arasındaki avantajları değerlendirdiğimiz zaman, oyunların kasaya eklenme süreleri oldukça değişiklik gösteriyor. Battlefront, EA için büyük bir oyundu ve kasaya eklenmesi bir yıldan uzun sürdü. Diğer yandan Mirror’s Edge Catalyst, Haziran ayında çıkışını gerçekleştirmiş, Kasım ayında ise kasaya giriş yapmıştı.

The Elder Scrolls Online’da Kendi Evinizi Yapın