Starcraft II, 10 Yaşında! Starcraft II, 10 Yaşında!
Oyuncular tarafından en çok talep edilen özellikler, 10. Yıldönümü Yaması’yla birlikte şimdi StarCraft II’de! 10. Yıl Güncellemeleri Videosu: StarCraft II bugün onuncu yaşına basıyor!... Starcraft II, 10 Yaşında!

Oyuncular tarafından en çok talep edilen özellikler, 10. Yıldönümü Yaması’yla birlikte şimdi StarCraft II’de!

10. Yıl Güncellemeleri Videosu:

StarCraft II bugün onuncu yaşına basıyor! Blizzard, oyunun yaş gününü kutlamak adına, oyuncular tarafından talep edilen özellikleri 10. Yıldönümü Yaması’yla birlikte StarCraft II’ye getirdiklerini açıkladı. Yama şu anda bazı ek değişikliklerle birlikte resmi olarak devrede.

STARCRAFT II’NİN BUGÜNE KADARKİ EN BÜYÜK YAMASI – Galaxy Harita Editörü güncellemeleri, yeni hikâye başarımları ve tüm co-op komutanları için yeni prestij kabiliyetleri.

STARCRAFT II KISA HİKÂYELERİ – StarCraft’ın Koprulu Sektörü’nde geçen ve her biri tek bir ırka odaklanan yeni kısa hikâyeler çıkarıyoruz. Bunlardan ilkiyse Alex Acks’in yazdığı “One People, One Purpose” olacak.

STARCRAFT II ESPORUNUN EN İYİ 10 MAÇI – StarCraft II geliştirici ekibinin üyeleri, StarCraft II esporunda son 10 yılda gerçekleşen en güzel anları, kişisel favorilerini ve unutulmaz sürprizleri sizlerle paylaşacak.

GİRİŞ YAPMA ÖDÜLÜ: WHITE-RA ANLATICISI – 27 Temmuz – 8 Ekim tarihleri arasında oyuna girerek yeni anlatıcı Protoss uzmanı White-Ra’yı ücretsiz olarak açabilirsiniz!

StarCraft II 10. Yıldönümü yamasında gelecek yeni içerikler hakkında daha fazla bilgi için: https://starcraft2.com/en-us/news/23463124

Starcraft II’ye dair tüm materyaller için: https://blizzard.gamespress.com/starcraftBerat Berkan Topal

Midtown Madness ve Red Alert 2 ile başlayan bilgisayar macerasına heyecanından hiç bir şey kaybetmeden devam eden bir "teknoloji gurmesi".