Steam İstek Listesi Özelliğini Güncelledi Steam İstek Listesi Özelliğini Güncelledi
Şu sıralar yeni indirimlerle dolup taşan Steam İstek Listesi özelliğini de kaşla göz arasında güncelledi. Steam İstek Listesi Özelliğini Güncelledi

Şu sıralar yeni indirimlerle dolup taşan Steam İstek Listesi özelliğini de kaşla göz arasında güncelledi.

Getirilen yenilikler oyuncuların istek listelerini çok daha kullanışlı hale getiriyor. Buna göre, listeye bazı yeni filtreleme ve sıralama özelliği geldi. Ayrıca istek listesindeki oyunların erken erişimde olup olmadıklarını ve inceleme puanlarını da artık bir bakışta anlayabiliyoruz.

Filtreler özellikle indirim zamanlarında işe yarayabilir. Bundan sonra istek listesindeki oyunları indirim oranına göre listeleme şansımız var. Ayrıca Steam Cüzdanınızdaki para miktarının yeteceği oyunları gösterme seçeneği de Steam İstek Listesi özelliğine gelen yeniliklerden. Öte yandan henüz çıkmamış oyunlar istek listenizde bolca bulunuyorsa, kalabalık yapmamaları adına çıkana kadar onları gizleme şansınız da artık var. Oldukça iyi düşünülmüş yenilikler bunlar.

Valve halen Steam’e gelecek geniş kapsamlı bir arayüz güncellemesi üzerinde de çalışıyor ancak bunun ne zaman biteceğiz henüz belli değil.

Steam 18 Milyon Anlık Kullanıcıyla Kendi Rekorunu Kırdı