Steam Link Anywhere PC Oyunlarınızı İstediğiniz Yerden Oynatıyor! Steam Link Anywhere PC Oyunlarınızı İstediğiniz Yerden Oynatıyor!
Valve'ın sessiz sedasız beta aşamasına geçirdiği Steam Link Anywhere ile PC oyunlarınızı istediğiniz yerden oynayabilirsiniz. Steam Link Anywhere PC Oyunlarınızı İstediğiniz Yerden Oynatıyor!

Valve’ın sessiz sedasız beta aşamasına geçirdiği yeni teknolojisi Steam Link Anywhere ile PC oyunlarınızı istediğiniz yerden oynayabilirsiniz.

Valve’dan yapılan son açıklamaya göre cihaza sahip olan oyuncuların yapması gereken öncelikle Steam istemcilerini beta sürüme geçirmek. Yani 13 Mart ya da daha yeni olan bir sürüme geçmeleri gerekmekte. Daha sonra ise Steam Link ayarlarından yeni bilgisayar ekleyip ekrandaki talimatları uygulamaları gerekiyor.

Valve ayrıca yeni sistemden tam randıman almak için bilgisayarınızın bağlı olduğu internetin iyi bir yükleme hızına ve Steam Link cihazınızın bağlı olduğu internetin iyi bir indirme hızına sahip olması gerektiğini belirtiyor.

Steam Link Anywhere’in bir önceki Steam Link’ten en büyük farkı oyunlarınıza herhangi bir yerden ulaşabilecek olmanız. Tabii bir Steam Link cihazı vasıtasıyla. Bu durum önceden yerel ağınızla sınırlıydı.

Valve, Tartışmalı Oyun Rape Day’in Steam’den Satılmayacağını Açıkladı