Steam’in En Çok Satan Oyunları Steam’in En Çok Satan Oyunları
PC platformlarının vazgeçilmezi olan Steam, haftanın en çok satan oyunlarını açıkladı. 15 Ocak itibariyle erken erişime açılan H1Z1, beklenmeyen bir etki yarattı. Listenin başında... Steam’in En Çok Satan Oyunları

PC platformlarının vazgeçilmezi olan Steam, haftanın en çok satan oyunlarını açıkladı. 15 Ocak itibariyle erken erişime açılan H1Z1, beklenmeyen bir etki yarattı.

Listenin başında zombi istilasını anlatan öyküsüyle H1Z1 yer alıyor. Erken erişimden yüzlerce oyuncunun takip ettiği oyun, Steam’in en çok satan oyunu olmuş. Tabii GTA V gibi bir gerçeği de unutmamak lazım. Yakın zamanda ertelenen ve buna rağmen ön siparişlerinde çılgın rakamlarla öne çıkan GTA V, geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunlarından biri. Son olarak haftalardır listeden kendisini eksik etmeyen CS: GO’yu görüyoruz.

İşte listenin kalanı:

1.H1Z1
2.Grand Theft Auto V
3.Counter-Strike: Global Offensive
4.Saints Row Ultimate Franchise Pack
5.DayZ
6.Evolve
7.Sid Meier’s Civilization V: Complete Edition
8.Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth
9.GRAV
10.RustCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.