Steam’in En Çok Satan Oyunları Steam’in En Çok Satan Oyunları
Bilgisayarlarımızın vazgeçilmezlerinden biri olan Steam, Türk Lirası olaylarından sonra hala gündemdeki yerini koruyor. Ubisoft’un bir anlık oyunlarının kaldırılması, oyun dünyasını birbirine katsa da kısa... Steam’in En Çok Satan Oyunları

Bilgisayarlarımızın vazgeçilmezlerinden biri olan Steam, Türk Lirası olaylarından sonra hala gündemdeki yerini koruyor.

Ubisoft’un bir anlık oyunlarının kaldırılması, oyun dünyasını birbirine katsa da kısa sürede sorunlar giderilmiş gibi duruyor. Hoş, gelecekte daha ne gibi dramalarla karşılaşacağız bilinmez ama şimdilik biz sadece oyunların tadını çıkartarak, hayatımıza devam edelim.

Geçtiğimiz haftalarda piyasaya çıkan Call of Dutynin yeni oyunu Steam’in en çok satanı olmuş. Hemen ardından futbol menajerlik oyunu olan FM 2015’i görüyoruz ve üçüncü sırada, kanlı gözyaşlarıyla içimizi parçalayan The Binding of Isaac Rebirth var.

İşte Steam’de geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunları:

1. Call of Duty: Advanced Warfare
2. Football Manager 2015
3. The Binding of Isaac Rebirth
4. Call of Duty: Advanced Warfare Digital Pro Edition
5. Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth
6. Farming Simulator 15
7. Counter-Strike: Global Offensive
8. Wolfenstein: The New Order
9. Borderlands: The Pre-Sequel
10. BanishedCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.