Steam’in En Çok Satan Oyunları Steam’in En Çok Satan Oyunları
Türk Lirası geçisinden sonra gündemdeki yerini en üst noktalara getiren dijital oyun platformu Steam, geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunlarıyla tekrar karşımızda. Geçtiğimiz haftalarda... Steam’in En Çok Satan Oyunları

Türk Lirası geçisinden sonra gündemdeki yerini en üst noktalara getiren dijital oyun platformu Steam, geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunlarıyla tekrar karşımızda.

Geçtiğimiz haftalarda piyasaya çıkan ve futbol menajerliği konulu Football Manager 2015, ilk sıradaki yerini almış. 20 Kasım’da oyun dünyasına giriş yapacak olan Far Cry 4’ten önce indirime giren Far Cry Franchise Pack, Steam’in en çok satan ikinci oyunu olmayı başarmış. 13 Kasım’da Fransa’nın kanlı sokaklarını deneyimlememizi sağlayan Assassin’s Creed Unity ise üçüncü en çok satan oyun olmuş.

İşte Steam’de geçtğimiz haftanın en çok satan oyunları:

1.Football Manager 2015
2.Far Cry Franchise Pack
3.Assassin’s Creed Unity
4.The Binding of Isaac: Rebirth
5.Call of Duty: Advanced Warfare
6.Valkyria Chronicles
7.Counter-Strike: Global Offensive
8.Middle-earth: Shadow of Mordor
9.Far Cry 4
10.This War of MineCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.