SteelSeries’den Ultra Hafif Mouse SteelSeries’den Ultra Hafif Mouse
(Haber Bülteni) Oyuncuların geri dönüşlerini ve oyun dünyasının ihtiyaçlarını sıklıkla göz önünde bulunduran SteelSeries, ultra hafif mouse kullanımına verdiği önemini yeni Aerox 3 ve... SteelSeries’den Ultra Hafif Mouse

(Haber Bülteni)

Oyuncuların geri dönüşlerini ve oyun dünyasının ihtiyaçlarını sıklıkla göz önünde bulunduran SteelSeries, ultra hafif mouse kullanımına verdiği önemini yeni Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless ile gösteriyor.

Genel olarak oyuncuların kayıpsız bir deneyim yaşamaları için bir mouse hafifliğinin 80 gramdan daha az olması gerektiği düşünülüyor. SteelSeries piyasaya yeni sürdüğü ekipmanları ile bu ölçünün daha da altına inerek Aerox 3 Wireless’ı 66 gram, Aerox 3’ü 57 gram ağırlığında tasarladı. Bu gelişmiş teknolojinin yanına eklenen True Move sensörü, IP54 suya dayanıklılık, 200 saat pil ömrü ve SteelSeries Quantum 2.0 Wireless teknolojileri ile mouse kullanımını bir üst seviyeye taşıyor.

 Oyun Deneyimi

Hızlı ve tempolu oyunlar oynayan oyuncular için en önemli ihtiyaçlardan biri olan ultra hafif mouselar, oyunculara el ve bilek kullanımı konusunda konfor sağlıyor. Mouselarını rahat ve hızlı hareket ettirebilen oyuncular, oyun performanslarını üst seviyeye çekebiliyor. Hafif kullanım için en önemli özelliklerden biri olan delikli tasarım ön plana çıkıyor. SteelSeries’in Aqua Barrier teknolojisi, görünüşte açıkta kalan iç devreleri neredeyse her tür çevresel zarardan korumak için tasarlanmış. Dayanıklılıkla ilgili endişelerin üstesinden gelmek için delikli bir dış tasarım kullanırken bu inanılmaz derecede önemli bir etken oluyor. 

SteelSeries Aerox 3 Wireless ekipmanında kullanılan delikli tasarım dışında oyunculara, yepyeni bir sensör olan ve özellikle kablosuz performans için PixArt iş birliği ile tasarlanmış True Move sensörü, IP54 suya dayanıklılık, 200 saat pil ömrü ve SteelSeries Quantum 2.0 Wireless özelliği sağlıyor. Ultra hafif tasarımın yanı sıra, bu son teknoloji True Move sensörü sayesinde 18.000 CPI, 400IPS, 40G optik sensör özellikleri ile kablosuz bir oyun faresinin gerektirdiği hızı, tutarlılığı ve doğruluğu sağlıyor.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.