SteelSeries’den Yeni Atış Uygulaması: AIM MASTER SteelSeries’den Yeni Atış Uygulaması: AIM MASTER
SteelSeries, oyuncular için resmi sitesi üzerinden AIM MASTER uygulamasını duyurdu. Ayrıntılar haberimizde. SteelSeries’den Yeni Atış Uygulaması: AIM MASTER

SteelSeries, oyuncular için resmi sitesi üzerinden AIM MASTER uygulamasını duyurdu.

SteelSeries, resmi internet sitesi üzerinden geliştirdiği bir uygulamayı duyurdu. Oyuncuların reflekslerini ve oyun içi performansını artırmak için tasarlanan atış uygulaması tamamen oyunculara hitap ediyor. Uygulama, oyuncuların aynı zamanda arkadaşlarıyla rekabet ortamı yaratmasını sağlıyor. Aynı zamanda oyuncular bu rekabet ortamında oyun farelerinin ivmesini de kontrol edebilecek.

Aim Master

SteelSeries, oyuncuların Aim’lerini daha iyi seviyeye getirmelerini hedefleyen bir uygulama çıkardı. Resmi internet sitesi üzerinden oynanabilen Aim Master, oyuncuların atış konusunda kendilerini geliştirmelerini sağlıyor. Atış esnasında, silahlarını kendileri seçebilen oyuncular bu konuda da kendini geliştirebiliyor.

Steelseries Arctis 1 | Bu Fiyata Bu Kulaklık Alınır mı?

PUBG Mobile, Counter Strike, Warframe gibi FPS oyunları için en önemli nokta olan atış konusu için artık oyuncular pratik yapabiliyor. Henüz deneme aşamasında olan uygulama, oyunculara sadece pratik imkanı sunmuyor. Aynı zamanda oyun farelerini kontrol etmek için birçok olanak tanıyor. Oyuncular, oyun içindeki hedef tahtalarına ulaşma süreleriyle oyun farelerini diledikleri gibi kontrol edebiliyor.

Aim Master nasıl oynanıyor?

Oyuncuların SteelSeries’in resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilecekleri Aim Master uygulamasına erişmek gayet kolay. Siteye üye olmadan da oynanabilen uygulama, oyuncular silahını seçtikten sonra toplamda 60 saniye veriyor. Oyuncuların kendilerini test etmek için reflekslerini hızlı bir şekilde kullanmaları için silahlarını iyi seçmeleri gerekiyor. Silahların arasında taramalı tüfek seven oyuncular için “Assault Rifle”, keskin nişancı olmak isteyen oyuncular için “Sniper Rifle” ve el tabancası tercih eden oyuncular için “Hand Cannon” adlı silahlar bulunuyor. 60 saniye sonunda hesaplanan skora göre eğer siteye üyeyseniz ve yüksek bir rekor almışsanız sitede yer alan oyuncu listelerinde adınız çıkıyor.

Bu uygulamayla birlikte aylık ödüller ve eğlenceli zorluklar tasarlayan uygulamada oyuncular arkadaşlarıyla rekabete hazırlanabiliyor. Oyuncu rekorlarının sahiplerine özel liste sayesinde tüm skorlar da ön planda.

SteelSeries Sensei Ten Oyuncu Faresi İnceleme | Ustaların Tercihi!